SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A na targowisku jedna Lejdi do drugiej Lejdi gada... %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Czytałam o tym occie ale trochę się bałam próbować, bo zapachu bym nie zniosła chyba. Fajnie że wypróbowałaś. Rozumiem że to taki zwykły, spirytusowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no wlasnie mialam pytac- ale w uk polecaja tez vinegret- moze dlatego ze nie maja spirytusowego

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
u mnie w domu ocet idzie do wszystkiego poza samą toaletą, tam jednak domestos. Zresztą sam domestos to również złoty srodek. Żaden specyfik ze sklepu budowlanego tak nie radzi sobie z grzybem i nalotami na ścianach tak częstymi w starym budownictwie. Owszem, o ile nie poprawimy wietrzenia, to grzyb nadal będzie miał warunki do odżycia, ale przy remontach zamiast drogich odgrzybiaczy bardziej nadaje się domestos w czystej postaci. I taką radę dostałam w składzie budowlanym


zwykły najtańszy, najgorzej w łazience, gdy dużym stężeniem czyści się brodzik czy kabinę z kamienia. Wówczas trzeba mocno wentylować bo kręci się w głowie. Ale ocet ma to do siebie, ze momentalnie wietrzeje


W sensie chodzi mi o małe zamknięte powierzchnie
Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-05-16 09:07:20

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-05-16 09:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślę że wdychanie octu jest mniej szkodliwe niż domestosa czy innych detergentów po których można pawia puścić na odpicowany brodzik :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Do czyszczenia kamienia ze zlewu itd. polecam kwasek cytrynowy rozcieńczony w wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Drogie Panie

Zaglądam tu do Was sporadycznie i...wielki szacun za tak uporządkowany dział

Mam pytanie: zna może któraś z Was dobrego ortopedę na terenie 3miasta? Chodzi mi o takiego który by moją łąkotkę naprawić spróbował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Szukam namiarów na dobrego gastroenterologa, najchętniej małopolska lub podkarpacie, ostatecznie mazowieckie. Dobrego czyli m.in. takiego, co mi nie powie, że w moim wieku to niemożliwe mieć taką a taką chorobę i nie będzie mnie przypisywał do statystyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Kochane Lejdis: mam pytanie co do treningu obwodowego
Kompletnie nie wiem, co i jak obwody właściwe u mnie:

Obwód 1: 20 powt.
Obwód 2: 15 powt.
Obwód 3: 10 powt.

Jutro PLECY/KLATKA/BARKI - jak dobrać ciężar do 20 powtórzeń? chyba nie będzie zbyt duży, prawda?

czy przy 2 i 3 obwodzie zwiększam ciężar?

Jak Wy sobie radzicie z tymi obwodami? macie cały sprzęt w jednym miejscu, czy biegacie po sali? jakoś nie wyobrazam sobie...jak będzie ruch to okaże się, że będę musiała czekać na hantle, maszynę czy cuś... jak dajecie radę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz zrobić 20/15/10 dajmy na to pierwszego ćwiczenia i przejść do kolejnego. Oczywiście zachowując przerwy pomiędzy 20/15/10. Ja tak robiłam żeby nie stać w kolejkach. Niestety taka wersja okazała się dla mnie trudniejsza do wykonania z niby już opanowanym ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
przez cały tydzień w lidlu

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny - zahamowanie spadku wagi

Następny temat

„Spalacze czynią cuda, czyli rzecz o naiwności”

WHEY premium