SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A na targowisku jedna Lejdi do drugiej Lejdi gada... %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 396 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7092

Nie próbuj zrozumieć
wszystkiego,
bo wszystko stanie się
niezrozmiałe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Auchan w Bielsku Białej ma 11 lat do jutra łosoś norweski świezy patroszony w cenie 13,49 za kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Etrala widzę, że Ty też z Bielska-Białej. Nie orientujesz się może gdzie w naszym mieście można dostać dobry i nie za drogi olej kokosowy? Może jeszcze któraś z Ladies jest z BB i się orientuje w tym temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
nie uzywam, jeszcze nie kupowałam, ale allegro to chyba najlepsza opcja, nie trzeba jeździc i szukac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Dzięki za odpowiedź Rozejrzę się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Surreal na alledrogo jest olej kokosowy efavitu czy favitu jest ok i nie drogi

JA z kolei zapytuję czy używacie rękawiczek na siłce, robią mi sie blazy (odciski) no i zwlekałam ale dłużej chyba nie powinnam . Na co zwrócić uwagę przy wyborze . Mnie się podobają bo są nie rzucające się w oczy GO sportu z siateczki w środku obszyte irchą. No i nie takie wielkie że jak je włożę to już nic dłonią nie obejmę


te akurat są czarne ale są też szare


Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-11-09 09:08:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ja używam rękawiczek ale i tak przy większych liftach czy podciąganiu robią się odciski i to na linii końca palca rękawiczki. Ja mam Trecowe i są ok ale dziewczyny pisały, ze im się rozwaliły po kilku użyciach.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
uuuuuuuuuu szkoda te trecowe sa bardzo ładne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
ja mam zwykłe z decathlonu i też dają radę chociaż ja ich używam tylko przy mc i zdejmuję obrączkę bo zauważyłam, że jak nie ściągałam to mi się większe odciski robiły
czy ma ktoś kombuchę na zbyciu ?

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
ja mam treca i jakość jest bardzo dobra. miałam kiedyś czarne z everlastu chyba to farbowały i każdy trening kończyłam z sinymi łapkami

sometimes you just need to start again, in order to fly...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny - zahamowanie spadku wagi

Następny temat

„Spalacze czynią cuda, czyli rzecz o naiwności”

WHEY premium