SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 339601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj cukier już 90 :) Brawo ja .
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29653 Napisanych postów 63022 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902911
u mnie po berberynie ze 105 na 80 ale dieta na pewno tez miala spory wplyw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Dietka to podstawa
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
Na poczatku szacun do arek.z90 za cały temat i to jak go prowadzisz. Widze ze jedzesz z tematem dalej... Ciekawi mnie tylko czy zrobiles ta przerwe o ktorej pisales . Temat skarb - bardzo duzo wiedzy w jednym miejscu dla ludzi którzy zabierają się za saa. Widać ze ty sam tez lubisz miec wszystko ogarniete co dodatkowo pomaga sie podszkolic, a koledzy bardzo konkretnie odpowiadaja i kieruja. Przebrnąłem przez pierwsze 60 stron tematu i jak czytam twoje reakcje to az bym ojcu zaproponowal taka kuracje. Ale do rzeczy... Bardzo czesto walczysz z zachwianymi poziomami prolaktyny/estradiolu itd. Rozumiem ze doping wszystko zmienia, ale wszyscy na dopingu maja takie wahania czy moze to byc uzaleznione wiekiem? Rozumiem ze lepiej sie przygotowac zaczynajac taka przygode i miec w zanadrzu wszystko co trzeba do zbijania ale czy w wieku 29 lat przy badaniach co 2 tyg. bede mial co chwile cos innego i bede musial to normowac jakimis specyfikami? Druga sprawa, pisales kiedys ze masz problemy ze stawami. Czy suplementowales ligamento albo Glucosamine o którym wspominales? Działa?


Zmieniony przez - Vienioo w dniu 3/1/2020 10:58:50 PM
1

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za uznanie ;) Z hormonami prawie każdy będzie miał problemy i nie jest to uzależnione od wieku. Na początku trzeba dobrać dawkę ia i cabera żeby trzymać retro i prolke w normie, ale zmiana środków, czy nawet dawek i znowu trzeba korygować dawki leków. Z czasem można nauczyć się na podstawie odczuć czego jest za dużo . Przerwę??? Ja przerwę??? Pomyliłeś tematy ;) właśnie skończyłem drugi mostek, który trwał 6 czy 7 tygodni na samym HCG i było ok, na oststnich wynikach widać. Na stawy cały czas biorę Flex Guard z Trec, bo ma wszystkie składniki i mi pomaga. Jakiś czas nie brałem, gdy leciała DECA, bo ona świetnie działa na stawy, zaraz znowu ja dorzucę, bo przed mostkiem dawałem cały czas małe ilisci na stawy, najpierw 50mg na 2 tygodnie,a potem 50 co tydzień
Co do prolki i estro to zauważ, że przed cyklem juz miałem je ponad normę.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2020-03-02 00:29:23
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
Wlasnie widzialem ze borykasz sie z tym problemem juz przed dlatego pytam, czy to kwestia lat (bez urazy :D) czy po prostu tez bede musial robic czesto badania zeby najpierw zrozumiec swoj organizm i go wyczuc co by wszystko trzymac w ryzach. Cos tam na poczatku wspominales ze chcialbys sprobowac zrobic przerwe z odblokiem tak tylko dla samej wiedzy ze sie da :P wiec pytam :D. Zeby sie upewnic... Mostek z hcg robi sie jako "przerwa" pomiedzy jednym cyklem a drugim tak? Zamiast robic długą (półroczną) przerwe z odblokiem, to robi sie 6 tyg off z hcg zeby stymulować jądra do pracy tak? I potem wchodzi sie na kolejna bombe. Jeszcze jedno pytanie. Skąd czerpiesz wiedze na co wejsc i jak zaplanowac sobie dany cykl? Wczesniej jechales jak dobrze pamietam na enanie z malymi dawkami, teraz piszesz ze brales chwile dece. Skad wiesz jaki temat w danej chwili zaaplikowac? I jeszcze jedno... widzialem ze w trakcie tematu czesto przewijaly sie nazwy leków "dodatkowych" np przeciw nadmiernemu zakrzepianiu(?). Moglbys sie podzielic doswiadczeniami co warto brac przy okazji?


Zmieniony przez - Vienioo w dniu 3/2/2020 11:55:13 AM

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
na stawy winstrol najlepszy, tylko odpowiednia dawka
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 673 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26632
Winstrol jest lekiem na stawy. Bardzo dobry dodatek do SAA ale i nie tylko. Oczywiście dawka ,,lecznicza,,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
Ale rozumiem, ze to jest wersja "oral" i troche jedzie po bebechach? Bo ja niestety mam z nimi ostatnio problem... W ciaz nie wiem jaki, ale problem :/. BTW skoro juz w temacie, jakie dawki sa tymi leczniczymi? :D

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Czy oral czy inj i tak po flakach pojedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium