SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 339033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Po kolejnych badaniach będzie wszystko jasne i wtedy zaczniesz kombinować z dawkami. Kurcze, pół caba w tygodniu to i tak od groma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żubroń
Po kolejnych badaniach będzie wszystko jasne i wtedy zaczniesz kombinować z dawkami. Kurcze, pół caba w tygodniu to i tak od groma.

Teraz bralem pol Dostinexu w tygodniu, a to tyle co 1/4 Cabaseru. Teraz tak jak Kosta proponuje dam pol Caba na 10 dni. Zeby latwo pamietac planuje dac 10, 20 i 30 czerwca, a wiec juz po badaniach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
arek.z90
Żubroń
Po kolejnych badaniach będzie wszystko jasne i wtedy zaczniesz kombinować z dawkami. Kurcze, pół caba w tygodniu to i tak od groma.

Teraz bralem pol Dostinexu w tygodniu, a to tyle co 1/4 Cabaseru. Teraz tak jak Kosta proponuje dam pol Caba na 10 dni. Zeby latwo pamietac planuje dac 10, 20 i 30 czerwca, a wiec juz po badaniach.

U mnie na samym teściu średnio 350/week 1/4 caba na 2 tyg trzymała prl w dolnej granicy, czasem nawet schodziła ciut niżej. Albo jestem super wrażliwy na ten lek albo u Ciebie prolkę wywala nieco mocniej. No ale bez bicia piany - życzę skutecznych,niskich dawek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żubroń
arek.z90
Żubroń
Po kolejnych badaniach będzie wszystko jasne i wtedy zaczniesz kombinować z dawkami. Kurcze, pół caba w tygodniu to i tak od groma.

Teraz bralem pol Dostinexu w tygodniu, a to tyle co 1/4 Cabaseru. Teraz tak jak Kosta proponuje dam pol Caba na 10 dni. Zeby latwo pamietac planuje dac 10, 20 i 30 czerwca, a wiec juz po badaniach.

U mnie na samym teściu średnio 350/week 1/4 caba na 2 tyg trzymała prl w dolnej granicy, czasem nawet schodziła ciut niżej. Albo jestem super wrażliwy na ten lek albo u Ciebie prolkę wywala nieco mocniej. No ale bez bicia piany - życzę skutecznych,niskich dawek

Dzieki. A jak u Ciebie z progesteronem? Czy jezeli Ci wybija to dajesz rade zbic provironem? U mnie prolka szybko idzie w gore, juz przed cyklem mialem wysoko, a progesteron bardzo latwo zbijam provironem. Ciekawe czy jedno z drugim ma jakis zwiazek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Prog zawsze miałem powyżej normy, raz mniej raz więcej ale provironu nie brałem. Poza tym laby mają różne te normy, ktoś tu kiedyś wrzucał swoje wyniki i mój prog mieścił się w normie z jego laboratorium. Szczerze, to już go nawet nie badam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
arek.z90

Dzieki. A jak u Ciebie z progesteronem? Czy jezeli Ci wybija to dajesz rade zbic provironem? U mnie prolka szybko idzie w gore, juz przed cyklem mialem wysoko, a progesteron bardzo latwo zbijam provironem. Ciekawe czy jedno z drugim ma jakis zwiazek.


Progesteronem sie nie przejmuj

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
dokładnie i tak nie ma jak go wyrównać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite
dokładnie i tak nie ma jak go wyrównać

U mnie na to dziala proviron. Ale wiem, ze to nie jest istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
arek.z90

U mnie na to dziala proviron. Ale wiem, ze to nie jest istotne.


Nie ma tez co faszerowac sie provironem non stop

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W czasie cyklu (23 tygodnie) dalem tylko 2 razy. Raz chyba 7 tab 1ed, zeby sprawdzic czy zbije prog. A drugi raz 4 tab 1ed, bo spodobaly mi sie "skutki uboczne" ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium