SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 131298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 2252 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34258
to że koks powinien byc każdy w aptece to już od dawna mowiono i to wielu sportowców o tym wspominało. przynajmniej jakos pod kontrola by była.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 1438 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 110653
Zaczalem 3-i tydzien na hcg i pojawily sie 3 pryszcze (syfy), na skroni, czole i tricepsie. Nie mam jak w tej chwili zrobic badan. To moze byc od estro? Doloze pol exe w tygodniu wiecej, a poki co potraktowalem je mascia na opryszczke "Hascovir pro" wczoraj rano i wieczorem i juz zasychaja.

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 319 Napisanych postów 619 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 142686
To młodzieńczy trądzik się u Ciebie zaczął Pewnie to wina e2 właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 955 Napisanych postów 2145 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 247348
Arek bedziesz badał tego mastera ?

"Kto przestał być przyjacielem to znaczy, ze nigdy nim nie był..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 1438 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 110653
Z tradziku moze wyrosne...;) ale dam pol exe wiecej w tygodniu. Na mastera w tym tyg Iza ma byc gotowa ( analIZA....)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1513 Napisanych postów 2734 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 63048
Dzialaj zanim pojawi sie wiecej. Bo na 90% to e2 skoro walisz hcg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1283 Napisanych postów 33149 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244678
Arek to tylko ospa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
e-lite
Arek to tylko ospa

Grozisz mi? ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Troche leci sampoczucie, chyba test odparowal. Jestem w robocie, a provi zostalo w domu :( Pilnuje sie, bo wlacza mi sie cos w rodzaju "na zlosc mamie sie przeziebie", ale wiem, ze to przez mostek i kontroluje emocje ;) Postaram sie wytrzymac jeszcze 1,5 tyg, a jak bede mial dosc to zaczne prop i master po 3-ech tyg mostka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 502 Napisanych postów 1339 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62516
Te objawy mogą być też od podwyższonego estro
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu