SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 145104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 2292 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34737
to że koks powinien byc każdy w aptece to już od dawna mowiono i to wielu sportowców o tym wspominało. przynajmniej jakos pod kontrola by była.
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1250 Napisanych postów 1885 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 124252
Zaczalem 3-i tydzien na hcg i pojawily sie 3 pryszcze (syfy), na skroni, czole i tricepsie. Nie mam jak w tej chwili zrobic badan. To moze byc od estro? Doloze pol exe w tygodniu wiecej, a poki co potraktowalem je mascia na opryszczke "Hascovir pro" wczoraj rano i wieczorem i juz zasychaja.

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 672 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 146545
To młodzieńczy trądzik się u Ciebie zaczął Pewnie to wina e2 właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1123 Napisanych postów 2402 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 255233
Arek bedziesz badał tego mastera ?

"Kto przestał być przyjacielem to znaczy, ze nigdy nim nie był..."

https://www.sfd.pl/Cykl_prop_+_npp/tren_PBlab-t1157430.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1250 Napisanych postów 1885 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 124252
Z tradziku moze wyrosne...;) ale dam pol exe wiecej w tygodniu. Na mastera w tym tyg Iza ma byc gotowa ( analIZA....)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 2923 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 67098
Dzialaj zanim pojawi sie wiecej. Bo na 90% to e2 skoro walisz hcg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1458 Napisanych postów 33379 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 246401
Arek to tylko ospa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
e-lite
Arek to tylko ospa

Grozisz mi? ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Troche leci sampoczucie, chyba test odparowal. Jestem w robocie, a provi zostalo w domu :( Pilnuje sie, bo wlacza mi sie cos w rodzaju "na zlosc mamie sie przeziebie", ale wiem, ze to przez mostek i kontroluje emocje ;) Postaram sie wytrzymac jeszcze 1,5 tyg, a jak bede mial dosc to zaczne prop i master po 3-ech tyg mostka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 1425 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 67289
Te objawy mogą być też od podwyższonego estro
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu