SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 338245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki :) W sumie racja, wazne ze cos idzie. Nie mierze reszty, bo uwazam, ze jezeli waga spada razem z brzuchem to idzie w dobra strone. Reszta tez napewno troche spada (ale na oko nie duzo) i nie mierze, zeby sie nie dolowac ;) W pracy zostawilem faldomierz i nie mam jak zmierzyc, ale ostatnio wychodzilo 18-20 zaleznie od metody obliczania.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-02-22 09:44:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 560
Witam,
jak samopoczucie po cyklu?
ja troszkę młodszy też rozważam trochę się rozkręcić z tesciem :)


Zmieniony przez - macwawa w dniu 2018-02-26 23:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macwawa
Witam,
jak samopoczucie po cyklu?
ja troszkę młodszy też rozważam trochę się rozkręcić z tesciem :)




Zmieniony przez - macwawa w dniu 2018-02-26 23:37:20


Witam. Odpowiadajac jednym zdaniem.... Zaluje, ze dopiero teraz sprobowalem ;) Nie mam narazie efektow w przyrostach masy itp., bo narazie chce jak najbardziej zejsc z tluszczem. W moim przypadku bardzo zauwazalna jest poprawa samopoczucia. Nie ma czegos takiego jak "nie chce mi sie". Mam wiecej energii, mimo, ze na jej brak raczej nie narzekalem. Jestes 6 lat mlodszy ode mnie, wiec mysle, ze u Ciebie byloby podobnie. Co moge Ci doradzic? Zaloz tu temat i korzystaj z rad doswiadczonych kolegow, ja na poczatku zalozylem, ze bede sluchal tych rad i nawet jezeli cos gdzies wyczytam to pytam tutaj i dostosowuje sie do rad udzielonych przez bardziej doswiadczonych, bo uwazam, ze ja w tym temacie wiem mniej niz ten kto chociaz raz byl na cyklu i dobrze na tym wychodze. Najchetniej bym jechal z tym koksem ile sie da, ale kiedys trzeba bedzie skonczyc i gdzies w glowie siedzi obawa jak to bedzie, czy da sie odblokowac itp. Dlatego zrobie odblok (jeszcze nie teraz, ale moze w wakacje) chociaz by po to, zeby wiedziec, ze sie da ;) Potem mozliwie najkrotsza przerwa i jeszcze raz i tu wlasnie troche mnie martwi, ze trzeba poczekac minimum pol roku (nie zglebialem tematu dlaczego, ale wiem, ze takie sa rady). Jezeli poczytasz moj temat to zauwazysz, ze zaczynalem od bardzo malych dawek, teraz tez sa male, ale wystarczajace do poprawy samopoczucia i checi do wszystkiego, poprawa pewnosci siebie itp. a na dawki anaboliczne jeszcze przyjdzie czas jednak w moim przypadku te efekty (samopoczucie itp) sa wazniejsze i chyba bardziej ciesza. Co moge jeszcze doradzic to trzeba miec zaplecze finansowe, nie sa to jakies astronomiczne sumy, ale mysle, ze nie powinno sie na tym oszczedzac.

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-02-27 08:25:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 843
Arku z tym odczekaniem pół roku to takie tam wiesz pitu pitu dla młodzieży ;) Zalecana oczywiście jest jak najdłuższa przerwa żeby wyrównać hormony, wrócić do swojej naturalnej homeostazy a na to potrzeba czasu po bombie. Tylko czy w twoim czy moim już też wieku ta homeostaza sprzed bomby jest taka pożądana? Czym innym powrót do homeostazy nabuzowanego naturalnie 20-latka a czym innym homeostaza 50-latka co znasz z autopsji. Podejrzewam, że jeśli zdrowie nie będzie stało na przeszkodzie polecisz sobie HTZ. Po odbloku który planujesz udałbym się do dobrego lekarza i załatwił sobie "legalne" htz pod opieką lekarską.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mlodyrabarbar
Arku z tym odczekaniem pół roku to takie tam wiesz pitu pitu dla młodzieży ;) Zalecana oczywiście jest jak najdłuższa przerwa żeby wyrównać hormony, wrócić do swojej naturalnej homeostazy a na to potrzeba czasu po bombie. Tylko czy w twoim czy moim już też wieku ta homeostaza sprzed bomby jest taka pożądana? Czym innym powrót do homeostazy nabuzowanego naturalnie 20-latka a czym innym homeostaza 50-latka co znasz z autopsji. Podejrzewam, że jeśli zdrowie nie będzie stało na przeszkodzie polecisz sobie HTZ. Po odbloku który planujesz udałbym się do dobrego lekarza i załatwił sobie "legalne" htz pod opieką lekarską.


Dziekuje za rady. Nie zglebialem narazie dokladnie tematu przerwy w moim przypadku, a raczej tak ogolnie. Pocieszyles mnie ;) Co to legalnego htz to nie wiem, chyba bym musial znalezc kumatego lekarza prywatnie, bo o tych "panstwowych" wyrobilem sobie zdanie, gdy przed cyklem poszedlem po pomoc z wynikami prolaktyny i dostalem nunu za to, ze wogole robie takie badania :) Doslownie babsko mnie opier...ilo za to jakbym zrobil cos zabronionego, ze ten wynik jest do niczego niepotrzebny itp. Gdy zapytalem po co w takim razie sa te normy to mi powiedziala, ze chce byc madrzejszy od niej. Legal to chyba tez dluzsze przerwy miedzy zastrzykami, a to skoki poziomu (tak mysle).
Juz raz skorzystalem z Twojej rady i zbadalem prostate, wynik ok, a ja spokojniejszy. Dzieki.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-02-27 10:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 843
Znaczy USG jamy brzusznej robiłeś? Co do lekarzy i htz to sytuacja się poprawia mam wrażenie, temat męskiego htz wypływa na powierzchnię i w Polsce razem z masową już chyba popularnością i dostępnością różnych soczków. Znalezienie kumatego lekarza łatwe może nie być, ale moim zdaniem się opłaci. Po pierwsze środki masz z apteki. Bez porównania do labów z czarnego rynku i substancji mieszanych nie wiadomo z czym jak i przez kogo. Po drugie w razie odpukać poważniejszych problemów zdrowotnych typu hospitalizacja masz historię choroby, HTZ, receptę od lekarza i tyle nie musisz nic tłumaczyć, że bijesz na własną rękę coś tam. Po trzy lekarz to lekarz Pod warunkiem, że zna się na rzeczy. A ilość testa i częstotliwość to już z nim do dogadania żeby test był pod górną kreską normy. Do niczego nie przekonuję, to moje przemyślenia, bo sam mam tak zamiar zrobić jak się kiedyś odblokuję co będzie czynem heroicznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
USG nie robilem, a tylko PSA, ale mysle, ze dobry wynik PSA i brak objawow daje jakas pewnosc, ze wszystko ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 843
No właśnie chodzi o to, że PSA może być w normie a na USG powiększona przy jednoczesnym braku objawów czego jestem żywym przykładem ;)


Zmieniony przez - mlodyrabarbar w dniu 2018-02-27 10:54:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec musze poszukac gdzie to zrobic prywatnie i zrobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowe doswiadcenie ;) Wczoraj wbilem za szybko, bo zmienilem strzykawki na 3ml i wiadomo srednica wieksza to powinienem wolniej wbijac, a ja wbijalem tak jak dwojka i weszlo za szybko i dzis (wczoraj nie) noga boli podczas zginania, nie przeszkadza zyc, ale w treningu nog juz przeszkodzilo. Tak mysle, ze to od tempa, bo nic innego nie zmienialem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium