SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 i 23 lat w Trójboju Siłowym Warszawa

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 2638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
Regulamin Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 i 23 lat w Trójboju Siłowym w Warszawie
Zawody te wyjątkowo odbędą się od czwartku, 25 marca, do soboty, 27 marca. Tym samym przesunięciu ulega termin zgłoszeń - na czwartek 18 marca br. Proszę to wziąć pod uwagę przy wypełnianiu zgłoszeń. Zawody tradycyjnie odbędą się w Sali Widowiskowo-Teatralnej OWP "Michael" Warszawa - pod kościołem przy ul. Ks. Br. Markiewicza 1 w Warszawie.

http://powerlifting.pl/zawody/r2010/mp_pp/10mpj20i23ts/10mpj20i23ts_r.pdf

http://powerlifting.pl/zawody/r2010/mp_pp/10mpj20i23ts/10mpjts_zgloszenie.xls

źródło powerlifting.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
a nie wie nikt jak wyglądała rywalizacja w 67,5 ? tzn dużo było zawodników jakieś konkretne wyniki ?

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 189
I miejsce w kat. 67,5kg zajął Piotr Gałecki wynikiem 575kg (215-127,5-230)
zawodnikow bylo chyba 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
572,5

Drugi miał 570 a reszty nie pamiętam. Faworyt zaliczył 235 w siadzie ale potem spalił całą ławę na 140. Gdyby zaliczył to by pewnie ~600 zrobił i ciężko byłoby mi z nim wygrać, choć w sumie miałem jeszcze z 20kg zapasu w mc.

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-03-31 14:55:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
To gratulki Sene. miałem odwiedzić te zawody ale kwestie finansowe nie pozwoliły :/ ciekawe jak na AMP ułoży się konkurencja :%

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 651
macie wyniki?

Nie rezygnuj z celu dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
szukałem na stronce pzkfits ale jeszcze nic nie opublikowali

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dzięki

Na AMP będzie trudniej. Olechno z tego co wiem dopiero wrócił po przerwie, więc się dopiero rozkręca. Mnie przez miesiąc trzymała kontuzja łydki i w marcu tylko jeden trening siadów zrobiłem przed zawodami, więc teraz zamierzam ostro siady dopieścić. Jak finanse pozwolą to się zaopatrzę w ciasną koszulkę bo aktualna jest 2-3 rozmiary za luźna i na zawodach daje mi ~10kg. Jedno jest pewne - lekko nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
no widać po wynikach że lekko nie będzie tym bardziej że też borykam się od jakiegoś czasu z kontuzją barku i na klacie mogę bardzo dużo stracić jak się z tym nie uporam ale jeszcze półtora miesiąca zostało ja osobiście już nie mogę się doczekać tych zawodów dlatego podglądam jak sobie konkurencja radzi

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4983 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92933
Sa gdzies wyniki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Niestety....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

28.03 LEGNICA POLSKA vs WĘGRY

Następny temat

Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego w TS Lublin 20.03.2010

Wiecej