SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 338247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Sally musisz zacząć od minimalnej dawki , nawet pół tabl czyli 2 mg i stopniowo zwiększasz . Wtedy nie będzie problemu z bólem głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Flex dobrze prawi.
Ja brałem najpierw
200 mg kofeiny + 2 mg sally
Potem
100 mg kofy + 4 mg sally
Ja jak zwykle lajtowo,ale i ten protokół brania co wyżej, wziąłem z jakichś badań na osobnikach męskich i działał fajnie bez sajdów, a o to głównie chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje. Zrobie drugie podejscie na 2mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Z kawka to jest tak, ze lurowata filizanka ma ok 30mg kofeiny w takiej parzonej w kawiarce czy cisnieniowym, moze byc 3-4 razy wiacej. Tak wiec kofta w tabsach, termo, czy PW rusza zdecydowanie bardziej.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29381 Napisanych postów 62842 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902193
zalezy od czlowieka. mnie parzona z 3 lyzeczek kopie zawsze lepiej szybciej mocniej niz 250 mg z kapsa prochu pw spalacza.
sprawa indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
Z kawka to jest tak, ze lurowata filizanka ma ok 30mg kofeiny w takiej parzonej w kawiarce czy cisnieniowym, moze byc 3-4 razy wiacej. Tak wiec kofta w tabsach, termo, czy PW rusza zdecydowanie bardziej.

Musze znowu kupic jakies PW, bo ostatnio nie bralem. Probowalem A.M.G chyba z Hi-Tech, ale najlepiej dzialaly S.A.W Trec i Hero Pump z Allnutrition.
Krzychu, bylem w piatek w Twoich rejonach (sorry, ze nie zapytalem o pozwolenie...;) ) Dowiedzialem sie w ostatniej chwili, ze nie musze sie spieszyc i oczywiscie.... mapy.google "silownia Szczecin" i padlo na silownie Arni, bo najblizej miejsca, gdzie moglem zostawic auto na pare godzin :) Swietna silownia! Prosty sprzet, duzo miejsca i bez tloku co az dziwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Arek trwają aktualnie zapisy do testu PW to najlepsze rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, widzialem, ale u mnie za duzo kombinacji z wysylka :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
arek.z90
Krzychu79
Z kawka to jest tak, ze lurowata filizanka ma ok 30mg kofeiny w takiej parzonej w kawiarce czy cisnieniowym, moze byc 3-4 razy wiacej. Tak wiec kofta w tabsach, termo, czy PW rusza zdecydowanie bardziej.

Musze znowu kupic jakies PW, bo ostatnio nie bralem. Probowalem A.M.G chyba z Hi-Tech, ale najlepiej dzialaly S.A.W Trec i Hero Pump z Allnutrition.
Krzychu, bylem w piatek w Twoich rejonach (sorry, ze nie zapytalem o pozwolenie...;) ) Dowiedzialem sie w ostatniej chwili, ze nie musze sie spieszyc i oczywiscie.... mapy.google "silownia Szczecin" i padlo na silownie Arni, bo najblizej miejsca, gdzie moglem zostawic auto na pare godzin :) Swietna silownia! Prosty sprzet, duzo miejsca i bez tloku co az dziwi.


Ja jak w Szczecine jestem to czesto wybieram siłownie Buildi, fajne miejsce i wstep za jednorazowa oplata. Ten Arni mi sie tez przewinol na mapach, ale jeszcze nie bylem, obczaje. A z pozwoleniem to spoko zachodnio-pomorskie takie same moje tereny jak dolnoslaskie i ze trzy landy w de wiec za duzo by tych pozwolen bym musial wystawiac, a nie lubie biurokracji


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 18.11.2018 16:48:58

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
arek.z90
Krzychu79
Z kawka to jest tak, ze lurowata filizanka ma ok 30mg kofeiny w takiej parzonej w kawiarce czy cisnieniowym, moze byc 3-4 razy wiacej. Tak wiec kofta w tabsach, termo, czy PW rusza zdecydowanie bardziej.

Musze znowu kupic jakies PW, bo ostatnio nie bralem. Probowalem A.M.G chyba z Hi-Tech, ale najlepiej dzialaly S.A.W Trec i Hero Pump z Allnutrition.
Krzychu, bylem w piatek w Twoich rejonach (sorry, ze nie zapytalem o pozwolenie...;) ) Dowiedzialem sie w ostatniej chwili, ze nie musze sie spieszyc i oczywiscie.... mapy.google "silownia Szczecin" i padlo na silownie Arni, bo najblizej miejsca, gdzie moglem zostawic auto na pare godzin :) Swietna silownia! Prosty sprzet, duzo miejsca i bez tloku co az dziwi.


Ja jak w Szczecine jestem to czesto wybieram siłownie Buildi, fajne miejsce i wstep za jednorazowa oplata. Ten Arni mi sie tez przewinol na mapach, ale jeszcze nie bylem, obczaje. A z pozwoleniem to spoko zachodnio-pomorskie takie same moje tereny jak dolnoslaskie i ze trzy landy w de wiec za duzo by tych pozwolen bym musial wystawiac, a nie lubie biurokracji




Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 18.11.2018 16:48:58

W Arni tez jednorazowo, 15 zl, maja na miejscu suple i wode. Wlasciciel chodzaca reklama silowni, a nie jak w NL siurki 180cm i 60 kg (mam na mysli obsluge).
Buildi to prawie centrum i tam napewno nie mialbym gdzie auta zostawic, a do Arni mialem ok kilometra, wiec nawet taxi nie szukalem :)

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-11-18 17:06:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium