SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 338248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Też tak robiłem poprzednio - hcg co kilka tyg na cyklu, ale... przeczytałem takie coś:
"HCG nie bierzemy tylko podczas odbloku,lecz podczas całego cyklu lub terapii zastępczej, by aktywować P450scc, StAR, INSL3, które dbają o przemianę cholesterolu w pregnenolon i o to by działała (neuroaktywna) kaskada hormonalna poniżej testosteronu jak pregnenolon, DHEA, androstendion, -diol, progesteron.
Najważniejsze, by mieć optymalne stężenie intratestykularnego testosteronu (ITT), które jest ponad 100 razy wyższe niż Twój testosteron obwodowy (i nie, zewnętrzny testosteron ABSOLUTNIE NIE daje tego efektu, ITT oraz INSL3 jest prawie zero, jednak po zapodaniu HCG się wyrównuje - kochani naprawdę warto aktywować te białka transportowe) i tym samym wasze komórki leydiga i sertolego dalej działały - inaczej dochodzi ZAWSZE do zaburzeń płodności i efektów ubocznym aż do dysfunkcji hormonów neuronalnych jak np. GABA, a po czasie do azoospermii = zero plemników.
Dzisiaj trochę ciekawostek o tym, jak ważne są te białka dla zdrowia nerek, mineralizacji kości, systemu immunologicznego, produkcje żółci, pierwszej reakcji ciała na zawal serca itd.
NIC w ludzkim ciele nie ma tylko jednej funkcji!" itd.... BenTells
Pomijam sprawy nieistotne typu "czuję/nie czuję działania hcg".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
arek.z90
Wyniki, dzisiejsze, ostatni strzal 1.660 hcg Androchem wszedl w sobote okolo poludnia, a wiec ok 45 godzin przed pobraniem














Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2020-02-17 18:39:17

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2020-02-17 18:39:45

Pobranie bylo o 7:40. Zrobilem tez insuline, za rada Krzykacza. Cukier wywalony, ale tak jak posalem z dieta roznie, taki reset z racji mostka, ale juz mnie kreci, zeby wrocic na dobre tory, wiec bedzie ok. Exe wogole nie dawalem, a estro ok :)

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2020-02-17 18:43:30


Gluka niepokojąco Areczku co raz wyżej idzie Tutaj musisz ostro się spiąć dietą idzie wyprostować jednak no i regularny monitoring. Serducho zdrowe?
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje za rade. Mysle o kupnie glukometru, ma to sens? Tylko, ze potem chyba te paski sa na recepte, tak? Nawet nie wiem jak to sie uzywa :) Serducho raczej ok, tzn nie badalem, ale nic nie dolega.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
Paski kupisz normalnie bez recepty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki glukometr polecacie? czy kazdy bedzie mniej wiecej tak samo dzialal?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
arek.z90
Dziekuje za rade. Mysle o kupnie glukometru, ma to sens? Tylko, ze potem chyba te paski sa na recepte, tak? Nawet nie wiem jak to sie uzywa :) Serducho raczej ok, tzn nie badalem, ale nic nie dolega.


No jak zacznie dolegać to już raczej za późno będzie

Tarczyca OK?
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli trzeba bedzie sie wybrac na jakies badania do lekarza? Ekg itp ? Tarczyca ok, przynajmniej na wynikach jest dobrze.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pomierz sobie ciśnienie + ekg i echo zrób. Jak dawno nie było to i się opłaca zrobić Wartości nie są jakieś straszne, z drugiej strony wiek. Kolejna sprawa to trochę się rozluźniłeś ze wszystkim, więc ja bym zbadał serducho dla czystej profilaktyki do 3lat powinno się robić - tutaj częściej z racji wiek/saa. Podjedź pod kwartał na dopiętej misce bez używek i zbadaj kreatynina/gfr + pełny jonogram. Jeśli wyjdzie jak wyszło tzn, że trzeba pogłębić diagnostyke nefro o dodatkowe pozycje.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie Dzięki. Czyli jak najszybciej EKG i echo i wracać na dobre tory ;) Powrót i tak już był planowany i myślę, że za 3 m-ce będzie ok, bo wcześniej gdy pilnowałem to było wszystko ok :)
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium