SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 337929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już się pogubiłem w liczeniu od kiedy biorę :) musiałbym sprawdzić w notatkach. Nie czuć tego jakoś szczególnie,może dlatego, że leci też master, a to też dht. Chyba na samym masterze samopoczucie nie było aż tak na plus jak w połączeniu z prima.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Przymierzam sie do primki tez, skoncze bolda mysle ze w tym roku i wskakuje tyle sie o niej mowi ostatnio dobrego zobaczymy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JurnyDziadek
Przymierzam sie do primki tez, skoncze bolda mysle ze w tym roku i wskakuje tyle sie o niej mowi ostatnio dobrego zobaczymy

A jak bold u Ciebie namieszał? Jakie dawki?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
Arek jechalem wiosną test bolda i mastera bylem bardzo zadowolony kabelki powychodzily elegancko mnie porobił.
i zadnego duzego balaganu w hormonach nie zrobił.co jeszcze dobrego caly czas etro i prolka w widełkach.
Oczywiście nie namawiam,teraz też wróciłem do podstawy i idzie test enan 300 ideka 250 e4d.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widocznie tak jak z większością środków to sprawa indywidualna. Mam czas do namysłu, bo najbliższe badania będę mógł zrobić w drugiej połowie października, a potem pod koniec grudnia. Jeżeli miałbym dać trochę to właśnie po badaniach w październiku i zobaczyć co będzie na wynikach w grudniu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Pamiętaj o glukozie/insulinie ...i nie szalej z papu przed bad diag
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
arek.z90
JurnyDziadek
Przymierzam sie do primki tez, skoncze bolda mysle ze w tym roku i wskakuje tyle sie o niej mowi ostatnio dobrego zobaczymy

A jak bold u Ciebie namieszał? Jakie dawki?


Wyniki jak to na bombie zawsze wszystko podniesione ale jak zawsze. Dawki nie duze pod siebie deka-enan po 600mg bold-mix tak samo + gh.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Pamiętaj o glukozie/insulinie ...i nie szalej z papu przed bad diag

Dzięki. Będę pamiętał. Z papu się postaram ;) ale mam glukometr i mierze codziennie, jest ok, średnio pokazuje 94-96, ale sprawdzałem go tuż przed i tuż po ostatnich badaniach i wyszło, że zawyża o 6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JurnyDziadek
arek.z90
JurnyDziadek
Przymierzam sie do primki tez, skoncze bolda mysle ze w tym roku i wskakuje tyle sie o niej mowi ostatnio dobrego zobaczymy

A jak bold u Ciebie namieszał? Jakie dawki?


Wyniki jak to na bombie zawsze wszystko podniesione ale jak zawsze. Dawki nie duze pod siebie deka-enan po 600mg bold-mix tak samo + gh.

No właśnie ja morfologię miałem taką, że jestem z niej dumny ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
400 promy to ledwo czuć. Zdrówka Arek
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium