SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 128797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 326 Napisanych postów 2086 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 302433
krzykacz
Odcinek lędźwiowy jeszcze cały

Prawde mowiac to odkad teraz zaczolem regularnie cwiczyc i bic koks, to czuje sie duzo lepiej niz jak mielem dwadziescia pare lat i tego nie robilem. Jakies tam bole sa od czasu do czasu ale kazdy zawod cos tam ze soba niesie.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1262 Napisanych postów 33121 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244205
Jak naście lat wbijam nigdy nie interesowała mnie marka igły , co za czasy %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 326 Napisanych postów 2086 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 302433
Marka piszesz... Teraz to mi pomysl na biznes do glowy wpadl na wersie limitowana dla Sebixow z trzema paskami

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 31.10.2018 21:46:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 904 Napisanych postów 2103 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 244233
Arek a jak w ogóle podoba Ci sie na propku i masterze ?? Nic nie opowiadasz
1

"Kto przestał być przyjacielem to znaczy, ze nigdy nim nie był..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 685 Napisanych postów 1384 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 101681
Zbieralem sie do napisania, ale zawsze cos ;) No wlasnie srednio, nie wiem,bo nie probowalem wczesniej mastera, niby analiza wyszla ok,ale... Wyglad miesni sie poprawil,wygladaja na takie twardsze, ale razem z masterem zaczalem redukcje,wiec moze to woda zeszla i dlatego. Dziwi mnie to, ze libido klaplo, narazie mi to nie przeszkadza, bo jeszcze 3 tyg bede w pracy, ale to niby powinno dzialac bardziej niz provi. Lece 100 mg 3x ew, a na provi po 25mg ed po kilku dniach to juz nawet wiewiorki mi sie podobaly ;) Po enanie czulem wiekszego kopa, ale wiem, ze tak to jest ze kazdy ma inaczej. Widocznie prop nie dla mnie. Bije pon,sro,piat wieczorem i w ostatni poniedzialek mnie zamulilo jak wujka staw ;) nie twierdze, ze to od tego, ze to najdluzsza przerwa, ale zwroce na to uwage w najblizszy poniedzialek. Moze na ostatnie 4 tyg kupie innego mastera tak na probe. Wg planu jeszcze 2 tyg po 100 mg mastera, a potem po 150 i zastanawiam sie czy nie dac wczesniej po 150.
1

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 685 Napisanych postów 1384 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 101681
Krzychu79
Marka piszesz... Teraz to mi pomysl na biznes do glowy wpadl na wersie limitowana dla Sebixow z trzema paskami

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 31.10.2018 21:46:08

Odkad tu byl poruszony ten temat ja sposob na biznes widze w opracowaniu kreatyny inj, a moze jakis mix krea+bcaa jako dodatek dla poprawienia psychy na off-ie ;)
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1262 Napisanych postów 33121 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244205
Igła premium ,igła vip
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
e-lite
Igła premium ,igła vip

Ty sie smiej, ale Unidem to BMW wsrod igiel ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No i tak to dziala, ze teraz MUSZE JA MIEC!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Lubie tego sluchac, ale odkad poznalem tlumaczenie to sni mi sie w koszmarach... Nie zna angielskiego, w robocie gadam po niemiecku, paskudny jezyk, gdzie nawet "ich liebe dich" brzmi jak podaj karabin, ale coz ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu