SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 338264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
Moje odczucia to sa takie, ze nadro obojetne. Test to jednak wole propa bitego ed i samopoczucie dobre wtedy. Moze byc mix ale wtedy na drugi dzien jest fajnie pozniej euforia opada. Metka przez pierwsze dwa, trzy tygodnie tez super poprawia nastroj. DHT tez lubie bo poprawia samocene, pewnosc siebie, no czuc ta androgennosc. Krol to tren no krolem swiata jestem, a to co mnie wkur... to mi wisi i powiewa

Czyli jak z jedzeniem wszystko lubie

A w tatoniowym bolu to sie lacze. nie palilem od grudnia zeszlego roku do maja. I mnie k. podkusilo. A teraz od nowa cierpienia - dzis 6. smutny dzien bez dymka mija.

Dopoki walczysz jestes zwyciezca! Powodzenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Spoko,spoko doswiadczenie juz jest, wiem czego sie spodziewac (bo przy ostatnim rzucaniu to po sprawdzeniu czy mi pochwa nie wyrosla i tak pojechalem e2 i prl zbadac ) a i motawacje ekstra mam bo laske mam teraz ostro biegajaca to wydolnosc musze poprawic

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
Spoko,spoko doswiadczenie juz jest, wiem czego sie spodziewac (bo przy ostatnim rzucaniu to po sprawdzeniu czy mi pochwa nie wyrosla i tak pojechalem e2 i prl zbadac ) a i motawacje ekstra mam bo laske mam teraz ostro biegajaca to wydolnosc musze poprawic

Dasz rade, bo lepszej motywacji nie znajdziesz... A z metka narazie odpuszcze. Kiedys, po odbloku...albo przed ;) chce sprobowac jeszcze z npp i jak nie bedzie tak jak teraz to przejsc na dece,albo odrazu deca i provi w pogotowiu. Ale to na drugi rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
I dobrze nie ma co szalec. Z ta metka to jest troche lipa w czerwcu czy w maju dojadlem do czwartego tygodnia w dawce 30mg/ed i dalej bylo bez sensu bo jedzenie juz przestalo wchodzic.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kosta83
Na siłę to tej metki nie bierz. 4 tygodnie trochę krótko. Jak długo leci to npp? 12 tygodni, dobrze kojarzę? Jak tak to ja bym został na samym teście potem mostek hcg A potem redu prop i master.
Jeżeli chodzi o fajki to imo desmoxan najlepszy, wiem co mówię, rzucałem już 3 razy
Teraz nie palę ponad rok A jaralem 17 lat

Tak, szlo 12 tyg., tak jak bylo zaplanowane. Wiec dalej tez zgodnie z planem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
noo hej metke na następny cukl na kicka można dać, ale patrząc na środki właśnie npp na froncie bezpieczniej niż metka wychodzi i tez wiele osob ma fajne rezultaty. a co do dymka to ciężko rzucić jak już sie jest w nałogu, chodż sam nie pale to połowa osób ze mna pracujących pali i widzę jak nieraz sie starali rzucać, ale kazdy ma jakieś swoje uzaleznienie.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak dalem provi, w pon 1 tab wieczorem, wtorek, sroda i dzis po 1 rano. Nie chcialem sie meczyc, ale chyba pomoglo ;) Dam jeszcze jutro i odstawie. Pomyslalem, ze jak provi pomoze to nie bede wiedzial czy to od nadro,ale jak kiedys jeszcze wezme nadro (moze na drugi rok deca...) to dodam provi i bedzie ok ;) Kurde, wlaczaly mi sie jakies wspominajki ;) Ten tydzien i dwa nastepne daje 375mg enana podzielone na 2 strzaly, a potem 4 tyg na hcg i zaczynam prop+master p na 12 tyg, wyjdzie do poczatku stycznia. Mam pytanie... Jakie niespodzianki moga byc przy masterze? Na npp wiadomo, ze prl i chyba dol ;) Wyczytalem, ze master to prostata i mozliwe, ze agresja skoczy. Czy cos jeszcze? Cabaser i Symex mam zapas, cos dokupic?


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-08-30 18:50:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Na masterze niespodzianki jak na provi. Prostata, wlosy i ta agresja dla mnie przesadzona BTW. Z tym to wiadomo, jak ktos jest agresywnym zj**em to bedzie gorszym. Nie aromatyzuje to dawka IA taka po prostu jak do testa. I cab tak jak sobie tam chyba podjadales.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
Na masterze niespodzianki jak na provi. Prostata, wlosy i ta agresja dla mnie przesadzona BTW. Z tym to wiadomo, jak ktos jest agresywnym zj**em to bedzie gorszym. Nie aromatyzuje to dawka IA taka po prostu jak do testa. I cab tak jak sobie tam chyba podjadales.

Dzieki. Czyli do badan dodawa PSA i dorzucic Saw Palmetto z 1 kaps? Teraz daje 1 to dam 2, ok? Z agresja nie mam problemow :) Czylh tak jak z wodka...jeden upija sie na wesolo, a drugi na bojowo ;) ja jak juz to na bardzo wesolo :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Mozesz dodac. Ja mam w witaminach, a jak je zmieniam to daje wtedy osobno. A czy t cos daje.... To juz nie wiem

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium