SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 338322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki. Nie chodzi mi o "ogien" a jedynie o lekkie podkrecenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
to zwykłe środki dadzą rade, do tego cardio i minus w kaloriach i będzie git,

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
ja swego czasu gryzłem clenik z aplhy ktory kopal wszystkich ostro a ja go zagryzałem jak witaminke C i pozniej dopchałem sie do mocnej przedtreningóki-spalacza i ten za to robił pieknie robote

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ef solo, lub niewielka dawka ef + cof. Wystarczy jak ktoś nie chce przesadzać.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Niezle sa te spalacze (tylko juz nazw nie pamietam i sie zmieniaja) od "naszego" wxn. NIektore fajnie glod ograniczaly. Z joszka to nie wiem czemu czasami, doslownie kilka razy ale mialem ciezko. Zimne poty telepawa, jakies leki :P I tak bede ja bral ;) ale wydaje mi sie, ze im mniej cukru we krwi (a powinno sie jesc z dala od wegli) tym sajdy gorsze. A dla mnie odkryciem roku to bylo wyprobowanie heliosa. Rewelka ale jednak tam ten clen cholerny. Ciekaw bylem sprobowalem ale czy powtorze to nie wiem.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Od paru lat u mnie tylko clen inj, albo helios a ostatnio solo primusa.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No ale jest to powiedzmy zdrowsze niz w tabsach? Tak sie zastanawialem czy faktycznie dziala w facie, czy to tylko chwyt marketingowy, a tak na prawde musi organizm "przeleciec" zeby zadzialac. Ale ZA przemawiaja dawki clena mniejsz niz przy tabsach (prznajmniej u mnie).

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
W miejscu injekcji jakby tego fatu bylo mniej/skora ciensza ale raczej to nie jest to jakis mega efekt.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Salbutamol + cofa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To moze zaczne tak jak Krzykacz pisze, a potem zobaczymy ;)
Salbutamol dziala tak jak Tusripect, zgadza sie? To co bedzie lepsze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium