SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 338220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
arek.z90
kamilplnk
Nie czekaj do 12tej tylko wal teraz a nie sie czaisz ;) ja swoj pierwszy strzal mialem zrobic w poniedzialek,w niedziele poszedlem po strzykawki zeby wszystko miec,wrocilem i stwierdzilem ze p******e i zrobilem zastrzyk


Ogladales weestern "W samo poludnie"? Tam padaly najlepsze strzaly :D
hahahaha padlem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
YES! YES! YES! brawo ja! :D:D:D Po zabiegu :) Pierwsze 125mg zaliczone :) Co prawda z plastrem znieczulajacym EMLA, ale to dla psychiki, wbijalem, a patrzac to tak jakbym komus to robil, ale i tak sie spocilem jakbym tone wegla przezucil ;). Uzylem igly 05x25 (w pogotowiu byla 07, ale weszlo), wbilem cala pod lekkim katem. Wczesniej fiolke trzymalem w kieszeni, zeby sie zagrzalo do temperatury ciala i nie bylo zbyt geste. Rozmasowalem przed i po. Zrobilem aspiracje, pokazalo sie powietrze. Fiolke podzielilem na pol, druga czesc nabralem druga strzykawka i igla i lezy do srody z igla do nabierania. W srode zmienie igle i drugi strzal :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Well done

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natan33
Well done


Dziekuje :) Ale najlepsza robote wykonaliscie Wy, ktorzy sprawili, ze nie zdecydowalem sie na metanabol i odwazylem sie na zastrzyki. Pomyslec, ze jeszcze 1,5 miesiaca temu nie wyobrazalem sobie wbijania samemu i chcialem dewastowac swoje flaki metka. Serdeczne Dzieki. Wiem, ze na euforie jeszcze za wczesnie, trzeba poczekac, az sie rozkreci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arek.z90
Natan33
Well done


Dziekuje :) Ale najlepsza robote wykonaliscie Wy, ktorzy sprawili, ze nie zdecydowalem sie na metanabol i odwazylem sie na zastrzyki. Pomyslec, ze jeszcze 1,5 miesiaca temu nie wyobrazalem sobie wbijania samemu i chcialem dewastowac swoje flaki metka. Serdeczne Dzieki. Wiem, ze na euforie jeszcze za wczesnie, trzeba poczekac, az sie rozkreci ;)


Czyli jestem juz "stary koks".... stary wiekiem oczywiscie :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16056 Napisanych postów 18042 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196367
arek.z90
arek.z90
Natan33
Well done


Dziekuje :) Ale najlepsza robote wykonaliscie Wy, ktorzy sprawili, ze nie zdecydowalem sie na metanabol i odwazylem sie na zastrzyki. Pomyslec, ze jeszcze 1,5 miesiaca temu nie wyobrazalem sobie wbijania samemu i chcialem dewastowac swoje flaki metka. Serdeczne Dzieki. Wiem, ze na euforie jeszcze za wczesnie, trzeba poczekac, az sie rozkreci ;)


Czyli jestem juz "stary koks".... stary wiekiem oczywiscie :D


Jeszcze trochę i będziesz młody bóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
arek.z90


Dziekuje :) Ale najlepsza robote wykonaliscie Wy, ktorzy sprawili, ze nie zdecydowalem sie na metanabol i odwazylem sie na zastrzyki. Pomyslec, ze jeszcze 1,5 miesiaca temu nie wyobrazalem sobie wbijania samemu i chcialem dewastowac swoje flaki metka. Serdeczne Dzieki. Wiem, ze na euforie jeszcze za wczesnie, trzeba poczekac, az sie rozkreci ;)


Gratulacje oszczedziles watrobe,jelita....

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Czy wy trochę nie przesadzacie, chłopcy cieszą się zabawką jak małe dzieci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 55 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12587
Ponoć dla prawdziwego mężczyzny najtrudniejsze jest pierwsze 40 lat dzieciństwa :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Przez pierwsze pare tygodni jak mnie jeszcze strzaly stresowaly to zawsze sluchawka do ucha i telefon do mamusi albo jakiejs nazeczonej cos tam mi nawijaly i sie na tym koncentrowalem, a nie na strzale i byl luzik. Pozniej byl etap ale zaj**iscie dzis zaszczepiamy ducha sportu! i sie strzala nie moglem doczekac. A tak jak juz jak z 9 miesiac leci to jakos w ogole dziwnie by bylo nie przyp******ic przyzwyczail sie czlowiek. Koledzy co pare lat na bombie byli i zeszli to chyba maja zespol niespokojnych rak jak juz nie bija
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium