SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 129449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 836 Napisanych postów 3354 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78162
a co do pomyslu wyzej to w sumie opcja tylko dla innych, bo ja bym w sumie tak nie chcial, cala przyjemnosc to poprzecucac troche zelastwa, czlowiek wie, ze zyje hehe, a jeszcze te domsy, mmm

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1266 Napisanych postów 33137 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244579
arek.z90
czellista
masteron ulubiony srodek, wszystko po nim lepsze i fajniejsze

Masz na mysli humor, nastroj itp? Kurde, ja nawet na hcg glupieje ;) Wlasnie dzwonila babka i mowi, ze wygralem odkurzacz,ale gdzie tam musze przyjsc....a ja do niej, ze jezeli chodzi o ssanie to preferuje cieple usta....

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 711 Napisanych postów 1409 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 106697
Jeszcze 5 dni na mostku.... Ide spac i niech mnie ktos obudzi w poniedzialek :) Kochanowski wiedzial co pisze... "Szlachetny tesciu, nikt sie nie dowie, jako smakujesz..." czy jakos tak to bylo ;)
2

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 319 Napisanych postów 619 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 142618
"...aż się zepsujesz". Nie pękaj, test Ci nie skiśnie we flakonie. Pamietaj, taki most to też trening. Silnej woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 823 Napisanych postów 2242 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60040
Myślałem o mostku w najbliższym czasie , ale tak pięknie to wszystko ubierasz w słowa , ze zmieniłem zdanie .
3

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 711 Napisanych postów 1409 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 106697
Gorzej gdy ktos ma slaba silna wole :) Nie no spoko, tragedii nie ma. Tyle, ze zmeczenie dluzej trwa itp.ale nadal da sie chodzic na dwoch nogach ;) Podobno potem czuc lepszego kopa.
1

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 319 Napisanych postów 619 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 142618
Dokładnie,gorsza regeneracja, zakwasy dają szybko o sobie znać po zejściu z testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 2252 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34258
za jakiś czas znów młodo sie poczujesz :D
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3150 Napisanych postów 4133 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 174700
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1698 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26054
Witam serdecznie !

Prześledziłem cały temat Przeczytałem od deski do deski.
Bardzo fajne podejście do tematu. Kontrolujesz swoje zdrowie poprzez badania.

Wiesz czego mi trochę brakuje w Twoim temacie ?

Waga i pomiary. Zrzuciłeś trochę kg i nabrałeś mięśni ?

Trzymasz restrykcyjną dietę ? Jak jesz w ciągu dnia ?

Zdjęcie mógłbyś też jakieś wrzucić. Nie przejmuj się, że tutaj ludzie mają 50 cm w ręce

Kręcisz jakieś cardio ?

Brzuch trzymany w ryzach ?

Jak oceniasz ten czas od momentu, w którym zacząłeś brać ? Co jest na plus a co na minus ?
Proszę o szczerą opinię

Pozdrawiam
Zabrzanin

Zmieniony przez - Zabrzanin w dniu 2018-10-11 10:22:09
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu