SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 115891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 1223 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78345
morose
arek.z90
Jakiej firmy mastera miales?

Urzywałem najpierw mastera Platinum później NewGen, z tym że tego NewGena możesz sobie odpuścić (moim zdaniem zaniżone stężenie).

Ja uzywalem npp newgen i teraz mastera. Oba dawalem do analizy i master wyszedl 102mg/ml. O newgen mam dobre zdanie,ale fakt ze nie mam porownania do innych labow.

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-11-04 12:18:31

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 1223 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78345
kosta83
Prop i master z alchemii pro- nigdy nie miałem w sobie tyle pozytywnej energii

Wlasnie takie sa opinie o masterze. Nie narzekam, nie jest zle,ale dla porownania za 3 tyg zmienie na mastera Malay.

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7527 Napisanych postów 60671 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 511574
U mnie master leci Bioniche już dłuższy czas, z tego co słyszałem MT/Platinium też ma pewne mastery
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 1097 Napisanych postów 11696 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 163516
morose
...Nawet wczoraj czytałem na SFD o badaniach o nieprzydatności provironu podczas PCT.

Podaj w wolnej chwili link do tego tematu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 241 Napisanych postów 1909 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 266059
To jest w tych badaniach Knifa, wcale nie wynika jednoznacznie, że dawki które są przez nas łykane czyli najczęściej te 50mg jest niewskazane, blokujące czy szkodliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1223 Napisanych postów 33016 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 242855
Art Knifa trzeba brać z przymróżeniem oka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 241 Napisanych postów 1909 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 266059
Dokladnie, szczegolnie tytuly. Wbrew intencjom autora smialo mozna wywnioskowac, ze te male /w porownaniu z dawkami medycznymi/ ilosci provi nie sa szkodliwe, a moga byc wrecz wskazane.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu