SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 128711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 685 Napisanych postów 1382 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 101492
morose
arek.z90
Jakiej firmy mastera miales?

Urzywałem najpierw mastera Platinum później NewGen, z tym że tego NewGena możesz sobie odpuścić (moim zdaniem zaniżone stężenie).

Ja uzywalem npp newgen i teraz mastera. Oba dawalem do analizy i master wyszedl 102mg/ml. O newgen mam dobre zdanie,ale fakt ze nie mam porownania do innych labow.

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-11-04 12:18:31

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 685 Napisanych postów 1382 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 101492
kosta83
Prop i master z alchemii pro- nigdy nie miałem w sobie tyle pozytywnej energii

Wlasnie takie sa opinie o masterze. Nie narzekam, nie jest zle,ale dla porownania za 3 tyg zmienie na mastera Malay.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7929 Napisanych postów 60966 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519332
U mnie master leci Bioniche już dłuższy czas, z tego co słyszałem MT/Platinium też ma pewne mastery
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 1144 Napisanych postów 11826 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165261
morose
...Nawet wczoraj czytałem na SFD o badaniach o nieprzydatności provironu podczas PCT.

Podaj w wolnej chwili link do tego tematu.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 323 Napisanych postów 2072 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 301246
To jest w tych badaniach Knifa, wcale nie wynika jednoznacznie, że dawki które są przez nas łykane czyli najczęściej te 50mg jest niewskazane, blokujące czy szkodliwe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1262 Napisanych postów 33116 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244156
Art Knifa trzeba brać z przymróżeniem oka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 323 Napisanych postów 2072 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 301246
Dokladnie, szczegolnie tytuly. Wbrew intencjom autora smialo mozna wywnioskowac, ze te male /w porownaniu z dawkami medycznymi/ ilosci provi nie sa szkodliwe, a moga byc wrecz wskazane.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie pisalem, bo nic sie nie dzieje, ale czas na raport ;) Minal 5-y tydzien na prop i master. 4 tyg lecialo 100+100 3 x ew, ostatni tydzien zwiekszylem mastera do 150. Miesnie bardziej zarysowane, coraz wiecej zyl widac. Wg pomiarow faldomierzem bf wychodzi 12-15% ale raczej w to nie wierze, bo faldomierz taki najprostrzy. W tym tygodniu dodale tussi 2 tab przed treningami (30mg chlorowodowku efedryny), kofeine mam w kapsulkach, ale nie dawalem, bo nie wiem jak to sie ma do kawy, a wypijam 2 dziennie parzone z dwoch lyzeczek. Znalazlem info na temat co lepsze, ale sprzeczne info. Z rozpedu kupilem tez 2 op sally, ale nie bede tego bral, bo glowa mnie boli po 2 tab ed i nie bede sie meczyl. Na masterze pociagne do ok polowy stycznia, potem nie wiem jak wyjdzie, bo zmieniam prace i nie wiem jak bedzie z treningami, napewno potrwa ok miesiaca zanim je ogarne i przez ten czas pozostana raczej tylko hantle, zeby nie wpasc w jakis zastoj. Mysle, ze wtedy zrobie jakis mini mostek
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie moge edytowac... Mini mostek np na 125mg enana pon., czw. Diete oczywiscie bede trzymal. Pozdrawiam.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 795 Napisanych postów 2058 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54528
Nie wie jak się przelicza kawe na kofeinę w mg. Ale 200 mg bardziej mnie rusza niż podwójne espresso w Costa

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-11-18 12:11:24
1

omerta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu