SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

36 latek, kryzys wieku średniego ?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ojan
A więc uważasz, że wstawiający filmiki na których widać co i jak robią pajacują?
Zawsze sądziłem, że robią to w celu pokazania jakie efekty przynoszą ich treningi oraz oczekują oceny prawidłowości wykonywania demonstrowanego ćwiczenia.
Właśnie wtedy najczęściej zauważamy (i inni pokazują nam) błędy, których sobie nie uświadamialiśmy. Pokazał to np. konkurs marcowy.

Panie Janku, z jeszcze jednego powodu, w tym dziale bez filmu uważa się za niebyłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131122
fanss
ojan
A więc uważasz, że wstawiający filmiki na których widać co i jak robią pajacują?
Zawsze sądziłem, że robią to w celu pokazania jakie efekty przynoszą ich treningi oraz oczekują oceny prawidłowości wykonywania demonstrowanego ćwiczenia.
Właśnie wtedy najczęściej zauważamy (i inni pokazują nam) błędy, których sobie nie uświadamialiśmy. Pokazał to np. konkurs marcowy.

Panie Janku, z jeszcze jednego powodu, w tym dziale bez filmu uważa się za niebyłe
To prawda.
Nawet jak na tym filmiku ch... widać (jak z tym Hindusem, który podnosił betonowy ciężar - oni to nawet do betonu potrafią się przyłożyć).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajazy
W życiu sztangi nie tknę. Facet nigdy nóg nie robił, a 100 na 5x leci w przysiadach, bicka pompuje 50-ma kilogramami, po miesiącu czy dwóch wyciska stówkę na kilka razy...no to nie dla mnie sport jednak.

No Panowie bez jaj.
W sumie podpusciliscie mnie bym nagral film, wiec tylko jak reka zejdzie wrzuce film na odczepne


Zmieniony przez - BioHay w dniu 2019-04-01 18:44:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627680
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131122
Paatik
Mam wrażenie ze nie tylkoHindus sobie jaja robi... ajazy -gena nie masz:)
Coś w tym jest.
ajazy powiedz ile lat już trenujesz i masz takie efekty?

Paatik - właściwie to nie wiem co ten Hindus kręcił ale koniec był spektakularny! Ale wśród nich jest pełno takich magików.

Kolego - druga ręka zdrowa a więc nie daj nam długo czekać na filmik. Mnie zadowoli francuż z 20 kg jednorącz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2201 Napisanych postów 6180 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311214
Szkoda gadać, mam gena do braku efektów. Ale koniec z tym. Rzeczywistość mnie pokonała
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
BioHay

To chyba normalny ciężar, tak mi sie wydaje.
Sila jest ok wedlug mnie oczywiscie, minus tego ze sie troche pozrywalem jak nie ten kark to teraz przedramie i biceps wku@@@ sie troche, bo musze pauzowac teraz a czas leci.

jeżeli to jest normalny ciężar to ciekawe dlaczego się pozrywałeś
poza tym znowu widać, że rzucasz się jak szczerbaty na suchary,
dieta
- nie ma co czekać trzeba upiedrolić od razu na 2000
klamot - a wejdę od razu na maksy, po co jakiś plan mieć, na chooj progres

tylko ciekawe co dalej, chyba będzie 1500kcal i pauza i za kilka tygodni od początku
cierpliwości kolego Ci brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kabo, co dalej ?

Jak to co dalej- za moment wjedzie teść i będzie pozamiatane

https://www.sfd.pl/Testosteron_Propionat_na_37_urodziny_-t1186415.html

Mam nadzieje tylko że kolega szybko nie zniknie bo w sumie też jestem ciekawy co dalej


Zmieniony przez - Brann w dniu 2019-04-02 09:07:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2201 Napisanych postów 6180 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311214
Dzięki Brann...serio, a co dalej, to już mnie nie interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Brann
Kabo, co dalej ?

Jak to co dalej- za moment wjedzie teść i będzie pozamiatane

https://www.sfd.pl/Testosteron_Propionat_na_37_urodziny_-t1186415.html

Mam nadzieje tylko że kolega szybko nie zniknie bo w sumie też jestem ciekawy co dalej


a jak tak to ja już też wiem co będzie dalej, ale nie będę spoilerował
i też mam nadzieję, że kolega nie zniknie i zaprezentuje efekty,
może to wpłynie na wyobraźnię tych co twierdzą że na koksie to efekt sam się robi, nie trzeba nawet ćwiczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można mieć genetyczną blokadę przed wzrastaniem- rozbudowę masy mięśniowej ?

Następny temat

Wyzwanie - bieganie!!!

WHEY premium