SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

36 latek, kryzys wieku średniego ?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311247
kabo9
Brann
Kabo, co dalej ?

Jak to co dalej- za moment wjedzie teść i będzie pozamiatane

https://www.sfd.pl/Testosteron_Propionat_na_37_urodziny_-t1186415.html

Mam nadzieje tylko że kolega szybko nie zniknie bo w sumie też jestem ciekawy co dalej


a jak tak to ja już też wiem co będzie dalej, ale nie będę spoilerował
i też mam nadzieję, że kolega nie zniknie i zaprezentuje efekty,
może to wpłynie na wyobraźnię tych co twierdzą że na koksie to efekt sam się robi, nie trzeba nawet ćwiczyć



Nie wiem, kto tak twierdzi, ale w dziale chyba nikt, bo to ewidentna bzdura. Tylko po co zaczynać od dupy strony? Na wszystko jest miejsce i czas, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
oj zdziwiłbyś się kto
a za kilka tygodni z opcji z szybkim i "gwarantowanym" efektem zostanie już tylko liposukcja poprawiona SEO

ale w pełni zgoda że na wszystko jest czas i miejsce


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-04-02 12:20:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, po co ten dramat. Zerwalem reke, bo przesadziłem, zal jak jest sila nie wykorzystac tego bez dramatu.
Kabo9 jest dobrze ponadrywalem te rece, robie pauze do konca tygodnia. Zaczepki typu chce zobaczyc jak robisz francuzem jedna reka, bo jedna masz sprawna to nie do mnie.
Panowie, ogarnijcie sie, 80 kg na barki i 100 w przysiadzie to nie kosmos, dacie rade, trzeba tylko chciec. Bo mnie tu juz zalatuje szydzeniem z kogos, bo mam troche wiecej sily.
Cale zycie cwiczylem te 7-10 lat przerwy to tez nie ze siedzialem na dupie i jadlem boczek.
Sport to ma byc przyjemnosc i satysfakcja nie robie tego na pokaz tylko dla mnie to wyzwanie.
Co do dopingu to będzie ale w odpowiednim momencie.
Odnosnie nog to jak juz pisałem wczesniej nigdy nie cwiczylem i super za@@@scie jest ze 100kg poszlo mnie to motywuje mega a tym bardziej, ze na poczatek pykla stowka i mysle, ze mam sile na wiecej. Takze Pany brac na luz, bo serducho moze nie wytrzymac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
BioHay - nie spinaj się tak.
Dla mnie 80 kg na barki to jednak kosmos.
W przysiadzie 100 kg to potrafię też ale 50 kg na biceps czy niewiele mniej we francuzie to już nie.
Na serducho powinniśmy wszyscy uważać (na inne części ciała również).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311247
Dobra, odpocznij, wylecz kontuzje, i wstaw film jak pykasz repsy ze 100 w siadach i 80 na barki (ohp? push press). Bo na razie to mi zalatuje jednak konfabulacją. Albo też robisz nas w konia odnośnie stażu, przerw itd.Jak zobaczę, to przeproszę za konfabulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mnie to troche panowie i bez urazy zalatuje bolem dupy. Nie chce sie spinac, bo nie musze, troche za powazny jestem na to. Mysle, ze widocznie dla was musze ciezar zmniejszyc o polowe, bedzie git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311247
Absolutnie nie Tak właściwie to mnie to rybka, ale za wyjątkiem Czołga, który jest duży i w ch** silny to każdemu trochę zajęło dojście do ciężarów, którymi Ty nap*****lasz ot tak sobie. Stąd cała aferka...albo jesteś genetycznym freakiem, albo ściemniasz, proste. To pierwsze - szacun, to drugie - sam wiesz jak jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z Toba tylko po kiego mialbym to robic. Juz chyba na poczatku pisalem, ze sila ok za wyjatkiem tego zamulenia na redukcji po ktorym opadlem Troche z sil ale wrocilem. Gdyby nie redu to mysle, ze jeszcze lepiej by poszlo. Jak konczylem z siłownią lata wstecz to tricepsna lince obu racz bralem cala maszyne i na plecach zza karku bylo to samo. Jak wylecze te rece bedziemy juz mogli. cos wiecej pokazac


Zmieniony przez - BioHay w dniu 2019-04-02 16:30:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nikt nie dramatyzuje, ot luźne komentarze
jest siła to ją wykorzystaj ale z chłodną głową, wiadomo że większy klamot to większy wydatek energetyczny, ale Twoje cele patrząc po zdjęciach powinny być długoterminowe, a nie na tydzień czy nawet miesiąc, więc załóż sobie jakąś progresję ciężaru i nie zaczynaj od całego stosu
szarpanie się z ciężarami może kiedyś uchodziło płazem, ale teraz uwierz że będzie coraz ciężej
i redu tu nie jest wytłumaczeniem, trzeba umieć dostosować trening do warunków



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-04-02 16:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
nikt nie dramatyzuje, ot luźne komentarze
jest siła to ją wykorzystaj ale z chłodną głową, wiadomo że większy klamot to większy wydatek energetyczny, ale Twoje cele patrząc po zdjęciach powinny być długoterminowe, a nie na tydzień czy nawet miesiąc, więc załóż sobie jakąś progresję ciężaru i nie zaczynaj od całego stosu
szarpanie się z ciężarami może kiedyś uchodziło płazem, ale teraz uwierz że będzie coraz ciężej
i redu tu nie jest wytłumaczeniem, trzeba umieć dostosować trening do warunków




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-04-02 16:40:03

I tutaj sie zgodze, tylko nie robcie wyrzutow, ze sciemniam , ze niby to nie mozliwe, lecz problemem jest ze nie bylem na to przygotowany i sam jestem zly na siebie, ze kiedys to mi uchodzilo plazem a teraz mnie pozamiatalo. Takze sorry, ze sie unioslem ale nie lubie jak ktos mi wpiera, ze niemozliwe jak mozliwe
Oby tylko ta reka sie wyleczyla szybko
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można mieć genetyczną blokadę przed wzrastaniem- rozbudowę masy mięśniowej ?

Następny temat

Wyzwanie - bieganie!!!

WHEY premium