SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

36 latek, kryzys wieku średniego ?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
BioHay powodzenia w redukcji.
Co do Twojej siły-przy tej wadze,gdy gość trenował wiele lat -to nie są żadne duże cieżary.

Pamiętajcie,że Biohay ważył 111 kg a nie 70-80 kg-to jest inna siła.


Ale co do treningu,bo idzie to dokładasz -to duża nierozważność.

ŁAtwo wtedy o kontuzje bo uklad ruchu jest nieprzystoowany jeszcze.
Ścięgna stawy adaptują się o wiele wolniej niż miesnie-sta najlepiej kilka miesięcy ostrożniej do tego podchodzić i po długiej rozgrzewce,


Poza tym idealny moment y dołączyć do konkursu Krata NA Lato 2019.


Będzie okazja do fajnej sportowej rywalizacji i sporo się nauczysz przy okazji



https://l.facebook.com/l.php?u=https://www.sfd.pl/Krata_na_Lato_2019_modu%C5%82_kwietniowy_zadania-t1187495.html



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Ta fota to z wieczoru panieńskiego?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
masti napisał : "Ale co do treningu,bo idzie to dokładasz -to duża nierozważność.

ŁAtwo wtedy o kontuzje bo uklad ruchu jest nieprzystoowany jeszcze.
Ścięgna stawy adaptują się o wiele wolniej niż miesnie-sta najlepiej kilka miesięcy ostrożniej do tego podchodzić i po długiej rozgrzewce,"

Startując w konkursie to będzie wykonywał ćwiczenia poszczególnych etapów na pół gwizdka ,czy będzie je robił za kilka miesięcy gdy ścięgna i stawy się zaadoptują a układ ruchu przystosuje się do zadania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Jawor -pewnie nie zauważyleś ,że w konkursie są ćwiczenia na wiele powtórzeń a nie na maksymalne cięzary na 1-,2,3 powt.

Nie są też tu obciążane nadmiernie mięśnie wrażliwe na kontuzje-jak np bicepsy,mięśnie pleców

I jest miesiąc czasu na potrenowanie sobie tych ćwiczeń spokojnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
ajazy
Ta fota to z wieczoru panieńskiego?
To fota z weryfikacji do zawodów sportów sylwetkowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
masti
Jawor -pewnie nie zauważyleś ,że w konkursie są ćwiczenia na wiele powtórzeń a nie na maksymalne cięzary na 1-,2,3 powt.

Nie są też tu obciążane nadmiernie mięśnie wrażliwe na kontuzje-jak np bicepsy,mięśnie pleców

I jest miesiąc czasu na potrenowanie sobie tych ćwiczeń spokojnie .


Masti zauważyłem wszystko ,a dipy to są ćwiczenia dla zaawansowanych i to mocno z bardzo dobrą techniką ,kontuzje barków są jednymi z najbardziej dokuczliwymi oraz bardzo trudno je wyciszyć co trwa nawet i rok
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
BioHay powodzenia w redukcji.
Co do Twojej siły-przy tej wadze,gdy gość trenował wiele lat -to nie są żadne duże cieżary.

Pamiętajcie,że Biohay ważył 111 kg a nie 70-80 kg-to jest inna siła.


Ale co do treningu,bo idzie to dokładasz -to duża nierozważność.

ŁAtwo wtedy o kontuzje bo uklad ruchu jest nieprzystoowany jeszcze.
Ścięgna stawy adaptują się o wiele wolniej niż miesnie-sta najlepiej kilka miesięcy ostrożniej do tego podchodzić i po długiej rozgrzewce,


Poza tym idealny moment y dołączyć do konkursu Krata NA Lato 2019.


Będzie okazja do fajnej sportowej rywalizacji i sporo się nauczysz przy okazji





No widzisz a juz czułem presje, ze za duzo biorę. Faktycznie polecialem troche za ostro wcześniej w karku cos strzelilo ale to tylko 4 dni bolalo z ręką jest troche gorzej, bo nawalilem sobie ciezaru w ostatniej serii, nie rozgrzalem sie dobrze i wykrecilo mi troche przed ramie i pociągnęlo bicepsa. Wczoraj troche dzwigalem. ale jeszcze nie jest dobrze, lepiej ale nie na 100% wiec dam jej jeszcze troche czasu.
Panowie jak kolega wcześniej napisal trenowalem troche czasu nie tylko na silowni, lecz biegalem na 100m , duzo sie rozciagalem, do tej pory potrafie stojac na stolku z wyprostowanymi nogami siegnac ponizej stolka jakies 10cm przy wadze obecnie 106 kg 7 lat muay thai. Najwyzsza waga 118 kg i szczyt formy jak dla mnie mega sila najlepiej sie czulem, ciezko bylo sie ubrac. Teraz cos mi odwalilo, bo jakies redukcje, kontuzje szmery bajery. Nie ukrywam, ze to dzieki wam redukuje i bo jak juz sie zebrałem to juz lece. Dodam tylko ze cwicze od poltorej miesiaca w tym 2 tyg to kontuzje etap redukcji jest taki pas rano 101cm waga 106kg i nie puszcza nizej.
Do diety przywyklem , takze redukuje dalej, licze na pas okolo 98 i bede zadowolony a pozniej sie zobaczy.


Zmieniony przez - BioHay w dniu 2019-04-09 18:32:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Niewiele osób łapie kontuzje przypompkach,jakrobia z właśnym cięzarem,a Bio Hay jest dobrze rozciągniety-więc nie będzie żadnego problemu.

Wiem ,że się starasz gościa odstraszyć od konkursu,bo będzie z niego twardy orzech do zgryzienia.

BioHaj -to weźmiesz udział,czy cię Jawor już zdążył zniechecić ?

Ja w każdym razie zapraszam-będzie ciekawie i będzie okazja pokazać na co cię stać.

Tu s a zadania i tu się zgłaszasz,


https://www.sfd.pl/Krata_na_Lato_2019_moduł_kwietniowy_zadania-t1187495.html


A tu tematy uczestników-jadą ostro ale nie powinno cię to zniechecić ale zmotywować


https://www.sfd.pl/Krata_na_Lato_2019_wg_Jezoo-t1187689.html


https://www.sfd.pl/Krata_na_Lato_2019_wg_Kebula-t1187696.html



Jest też jedna dziewczyna,bo reszta pań ma na razie focha-ale im przejdzie wkrótce :)



https://www.sfd.pl/Krata_na_lato_2019_Iza-t1188078.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawie to wygląda, wyzwanie dla mnie za####ste. Jest się nad czym zastanowić. Chyba nikt nie jest w stanie mnie zniechęcić, bo zawsze robię wszystko na przekór. Naprawdę muszę przemyśleć
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
BioHay --zapewniam Ciebie że nie zniechęcałem Ciebie do wzięcia udziału w KNL ,a wręcz przeciwnie skoro to Tobie po drodze "redukcja" to jak najbardziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można mieć genetyczną blokadę przed wzrastaniem- rozbudowę masy mięśniowej ?

Następny temat

Wyzwanie - bieganie!!!

WHEY premium