SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

105kg, co najmniej 20 do redukcji na poczatek, prosze o pomoc fachowcow:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
nie jestem niecierpliwy tylko odpisuje jak na posty, a w miedzyczasie siedze, czytam i sam pisze co i na mysl przyjdzie, staram sie znalezc blad. sorry jesli to tak wyglada. napisze jak treningi i juz wiecej nie smiecep
wt-czw-sob 60min fbw razem z rozgrzewka wygladajece tak jak pisalem juz wczesniej, na koniec staram sie robic aeroby 15-20min, ale nie zawsze dam rade.
pon-sr-pt o tej samej porze 40min rower. i tyle, nie marudze juz i zbieram sie wlasnie na silke zaraz na rower. poczekam cierpliwie az kktos odpowie, sorry sir_lukasz,pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Mnie nie przepraszaj...
ale powaznie Ci mowię nie kombinuj tylko trenuj i czekaj...

40 min aero to mało...
stopniowo zwiększaj czas aero...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jak z inna aktywnoscia ?
Po silce wieczorkiem na spacer warto wyjsc. W dni aero do sklepu na piechte i torby taszcyc. Wszystko sie liczy !
Czasem ludzie jada autem na silownie 20 min w jedna strone, zeby na steperku 30 min pochodzic...
Czytales blog Deviego, jak zwalil 5 dych w rok ???

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-09-14 17:48:47

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-09-14 17:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
WPC: widziales typa o nicku mister1982?
Ja tam w to nie wierze, albo koles ostro cos bral, albo jest jakims mutantem. Ty raczej tego brac nie zamierzasz a ni mutantem nie jestes. Wydaje mi sie ze koles raczej robi reklame w sklepie bo sprzedaz spadala... Doswiadczeni sie na ten temat wypowiedzieli i dla mnie jest to wytarczajace.

Bolek ma racje, ja tez ostatnio na zakupy na rowerze i niewazne ze to 15km w jedna strone. Na silke na rowerze - kazdy ruch sie liczy.

Moze jestes przetrenowany bo duzo na siebie wzioles. U mnie obecnie jest 3x tygodniu silka a potem probuje intensywnie do 20min interwalami. W dni nietreningowe mam coraz mniej czasu na jazde na rowerze albo na HIITa - czesto wypada z planu. Moim zdaniem nic nie zmieniaj, a gdyby w przyszlym tygodniu bez zmian to zrob sobie tydzien przerwy od silowni i diety. Moze potrzebujesz szybciej tego resetu.

Moze chociaz %bf spada?

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-09-14 19:33:24

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
witam. dzis robie przerwe. cos mi na zoladek zaszkodzilo i nie chce przejsc wiec chyba silownie odpuszcze. jesli przejdzie do wieczora to moze pojde bo mam do 22:30 otarte, jak nie to juztro.

sir_lukasz: w tym tygodniu w dni wolne pojade po 40min, od nowego po 45 i tak co tydzien bede dodawal po 5min, az dojde do godziny. moze nie zglupieje od tego siedzenia na rowerze.

bolek1970: masz racje-z aktywnoscia poza silowanie nie jest w sumie najlepiej. zmieni sie to jesli zaczne pracowac, ale cos ciezko idzie mi znalezienie czegos dobrego. faktycznie zaczne wiecej chodzic,zakupy, spacery itp.
ja najbardziej lubie ludzi u mnie na silowni, ktorzy jada autem 4-5km po to zeby pobiegac 20-30min. gdyby po prostu przebiegli sie zamiast jechac to byloby ciekawiej i stowka w kieszenie, przyznam, ze to zabawne

maximus: wiem, ze bolek ma racie. zaczne wiecej sie ruszac. do sklepu, w ktorym robie zakupy mam ok 30min piechotka wiec zaczne w koncu robic spacerki, a nie autem po drodze z silowni byle szybciej
dzis troszke odpuscilem diete bo i nie najlepiej sie czuje. od jutra zaczne ta, na ktorej juz jakis czas jade tzn z wegli tylko 100g kaszy okolotreningowo. kalorii faktycznie malo bo ok2400, ale bede ja trzymal na 100%, cwiczyl tak samo ciezko i wprowadze zaczne wiecej chodzic.
co do %bf to nie mam pojecia. na poczatku waga pokazywala 41, teraz ok 38%, ale nie wierze jej, oszukuje. mysle, ze az tak zle nie jest, ale nie mam gdzie sprawdzic dokladnie. poszukam jakiegos miejsca i jak zmierze w koncu kiedys to napisze. ty masz 26% jesli dobrze pamietam wiec nie tak zle juz. ja mysle, ze ponizej 30 moze byc, ale ile dokladnie nie wiem. moze mniej od ciebie, a moze sporo wiecej

na razie to tyle, pozdro

wlasnie wrocilem z silowni. kolega mnie namowil i bylo ok. dokladnie tak samo jak w sobote z tym, ze na suwnicy w ostatniej serii 100kg zatem wszystko idzie zgodnie z planami.

robiac martwy ciag przysluchalem sie rozmowie mlodego trenera z jakims starszym troszke i konkretnie przy kosci panem, ktory zaczal cwiczyc i jest na diecie. pan mowil, ze je twarog, a trener upieral sie, ze serek wiejski lepszy. pan na to, ze twarog ma 20g bialka i zdrowszy. trener przekonywal go, ze to nie prawda bo serek wiejski jest zrobiony z twarogu i ma 11g bialka wiec niemozliwe jest zeby twarog mial 20g bo niby jak. lekko mnie to rozbawilo i przylaczylem sie do dyskusji. trener nadal sie upierl, ze jak serek ma 11g bialka to i twarog musi tyle miec. w koncu kiedy uwierzyl mi, ze ma te 20g to powiedzial, ze i tak kurczak najlepszy i ze twarog na pewno nie ma takich aminokwasow jak kurczak. nastepnie zastanawial sie chwile czy twarog to tluszcz zwierzecy czy roslinny. kiedy powiedzialem, ze wolowina ma przewage nad kurczakiem to on powiedzial, ze ok, z ta kreatyna to prawda, ale musialby zjesc ponad kilo wolowiny zeby miec 5gramow. ja mowie, ze ma racje potem dodal, ze najlepszym miesem jest piers z kurczaka i tunczyk bo maja 20g bialka, a wolowina zla bo ma tluszcz, ze serek wiejski lepszy, i ze najlepsza jest dieta zbilansowana bo "ma wszystkiego tyle ile trzeba a nie". i tak oto sobie pogadalismy po czym poszedlem robic klate

pozdro

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-09-15 20:09:36

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
WPC: wg. wagi sporo polecialo, ale tez wiele osob mi mowi ze sporo straclem kilogramow.
Jedno co mnie doluje to coraz czesciej mi treningi wypadaja. Chcialbym chodzic 3-4 x w tygodniu a z trudem udaje mi sie 2-3 tygodniowo. Np. wlasnie teraz robote skonczylem. Przerabane.

Chyba bede musial cos u siebie w biorze zorganizowac.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
jesli chodzi o mnie to kazdy, kto nie widzial mnie jakis dluzszy czas mowi, ze jestem WIEKSZY jakis. klata,bary,rece, o to im chodzi. ale jak sie przyjza to mowia, ze brzucha troche zgubilem ci co mnie widza na co dzie mowia, ze widac wyraznie, ze schudlem, ze brzuch mniejszy i wygladam lepiej, zdrowiej

EDIT

dzis popedalowalem rowerem 60min i przejechalem 33km. udalo mi sie tak dlugo pedalowac w miejscu bo byl mecz z hiszpania w kosza. zeby nie to to chyba bym nie wytrzymal
zamowilem sobie chela mzb olimu i nowe wpc-stestuje smaki czekolada i truskawka, wanilie juz znam
jutro silowy, nie moge sie doczekac, pozdro

p.s. wagi juz nie uzywam. zastanawiam sie gdzie wiarygodnie zmierzyc poziom tkanki tluszczowej. nie patrze na wage. trzymam diete, cwicze cieko i musi zadzialas. tylko jesli centymetr tez nie bedzie chcial ze mna wspolpracowac to bedzie zle, ale nie wnikam, jade dalej!

EDIT2

witam ponownie. dziwnie tak w kolko edytowac posty, ale skoro tak ma byc to ok
dzis znowu fbw i na koniec krotkie aeroby. jade na spokojnie, dietke trzymam jak nalezy, pewnie dalej nic nie spadnie z pasa ale to nic
dzis robilem martwy ciag i jakis mlody podszedl. powiedzial, ze zle robie. ze on cwiczyl dlugo z takim chlopem po 30tce co ponad 15 lat cwiczy i on mowil zeby robic na w miare prostych nogach, zeby tak nie zginac mocno. ja mu mowie, ze sa 2, a w sumie to 3 rodzaje martwego ciagu, a ten na to, ze jest jeden dobry, ze nawet pudzian tak robi, i ze jak dalej tak bede robil to mi plecy pyerdolna przy wiekszych ciezarach. mowil, ze mial juz kontuzje plecow i barku i odkad ten kolezka pokazal mu jak robic jest ok, a MC odpuscil. w sumie niezle mlody gadal, z glowa i tym na barki mnie przekonal. powiedzialem, ze ten mlody instruktor mi tak pokazal(ten co mowil, ze serek wiejski ma 11g bialka wiec i twarog musi miec 11 ). mlody na to, ze ten instruktor pyerdoli glupoty i zebym poprosil starszego po 40tce to mi pokaze jak sie robi
wiem, ze nie robie zle, ale zastanowil mnie troche ten mlody hmm... chyba pogadam w sobote z tym starszym serio, ale ciagow nie odpuszcze
i tak oto jade dalej, pozdro


Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-09-16 21:04:21

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-09-17 20:35:01

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Bzdury "mlody" opowiada...
Z "rumunem", sie mu pomylilo cos...
Pudzian, to robi MC mocno oszukane, "z kotem", ale moze sobie na to pozwolic...



Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-09-17 21:28:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
to, ze z rumunem mu sie pomylilo to ja wiem, ale napisz bolek co znaczy "z kotem"?

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Sklep.SFD problem

WHEY premium