SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

105kg, co najmniej 20 do redukcji na poczatek, prosze o pomoc fachowcow:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Bez przesady. Wachania 20-30kg w przeciagu roku, to zawodowcy na porzadnym koksie maja.

Lepiej sie pilnowac i konsekwentnie budowac sylwetke, jednoczesnie trzmajac kondycje tlenowa pod kontrola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
oj to tylko takie przemyslenia tylko
bolek1970: spojrz na stronke wczesniej jak mozesz i napisz co sadzisz o takim planie jak podalem. cwiczenie nr 2 wstepnie bedzie martwy ciag, ale wpisalem juz wioslowanie sztanga w opadzie bo po dzisiejszym dniu cos czuje, ze z martwym bedzie wiekszy problem, jednak mam nadzieje, ze dam rade go robic. dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Plan moze byc na poczatek. Z czasem zrobimy zestawy a i b.
Doda sie podciaganie, dipsy, kilka wariantow wioslowania itd.
Ruszaj z MC i sprawdz odczucia...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-09-06 19:59:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
bolek: taki krotki wpis, a dodal mi wiary w to co mam zamiar robic
zatem od wtorku ruszam z tym wszystkim i bede pisal jak wrazenia. mam nadzieje, ze martwy bedzie szedl dobrze i bez komplikacji.
jeszcze jedno pytanko-na poczatek po tym wyciskaniu nogami bardziej polecilbys mi martwy klasyczny czy na prostych nogach? ten na prostych w sumie robi sie mniejszymi ciezarami wiec i stawy mniej obciazone, jak lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Martwy na prostych nogach, to cwiczenie na miesnie dwuglowe(tyl uda).
Klasyczny MC na poczatek, aby szlifowac technike. Z czaem nauczysz sie innych wariatow.
No i zgadzam sie, ze to najwazniejsze i najlepsze cwiczenie, jakie jest !!!


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-09-06 20:24:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
zatem biore sie za klasyczny i za prace nad technika. wlasnie zakladam temat w dziale dzienniki treningowe, moze ktos tam czasem zajrzy i doradzi
SOG dla ciebie i mam nadzieje na dalsza wspolprace w miare mozliwosci pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zakladaj dziennik !
Napewno wpadne !
Soga, odbijam !

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-09-06 20:29:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Wklej linka do podpisu będę często zaglądał.

Powodzenia!

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
no i dziennik zalozony mam nadzieje, ze zmotywuje mnie to do jeszcze wiekszego zapierdzielania, i ze wiecej ludzi bedzie zagladac. cos tylko nie moge znalezc gdzie wypelnia sie taka ankiete jak w odchudzaniu, nie ma jej tam? jesli nie to zaraz sam dopisze
oto link: https://www.sfd.pl/mengele88-redukcja_ile_sie_da_na_zbilansowanej_i_FBW-t527817.html

zapraszam

p.s. no i jak najdzie mnie jakas faza, ze to nic nie daje i nie warto to zwyzywacie mnie od sezonowcow, wku.rwie sie i bede cwiczyl jeszcze wiecej

Zmieniony przez - mengele88 w dniu 2009-09-06 20:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
witam
kolego sledze twe postepy i jestem zdziwiony ze tak slabo ci idzie redukcja,cwiczysz ciezko trzymasz diete a efekt jest jaki jest.moze sprobujesz spalacz polecam animal
pozdrowienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Sklep.SFD problem

WHEY premium