SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

105kg, co najmniej 20 do redukcji na poczatek, prosze o pomoc fachowcow:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
witam. zjadlem i o 14ej zaczynam hiit-a. przez te poltora miesiaca obijalem sie troche z dieta i treningiem i jak juz pisalem tak naprawde to moj 4ty powazny tydzien. poszlo 5kg i 5cm w pasie. zastanawia mnie jak to teraz bedzie. mam nadzieje, ze przez kolejne 4tygodnie z hiit-em pojdzie lepiej, ale jesli nie to sie nie rozplacze

morales37: dzieki za usuniecie tamtego tematu. to, ze SFD to forum sportowe pisalem juz na poczatku u siebie, pierwszy wpis na stronie nr 3. niektorym SFD myli sie z forum vitalii, brawo girl albo z jakims politycznym, bez sensu.
niedlugo zaczna sie czepiac, ze nick bolek1970 dyskryminuje Lolka i Tole bo nie ma o nich mowy
wszedl ten sog? bo pokazalo, ze tak, a nie widze w cyferkach zeby poszedl...

na koniec dodam, ze jajecznica z warzywkami to najlepsze sniadanie jakie istnieje
mam tylko pytanie. bo kurczaka np kroje w kawalki i smaze na teflonie bez tluszczu, dolewam oliwy do posilkow z kurczakiem oddzielnie to wiadomo. jajecznica natomiast jest jedynym posilkiem, ktory smaze. lyzka oliwy->warzywa miekna->jajka i ser+przyprawy i gotowe. czy wlasciwosci oliwy z trakcie smazenia sniadanka nie zmieniaja sie jakos okrutnie? mam nadzieje, ze nie jest zle i mozna tak dalej, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chcesz, to mogę przenieść temat do dzienników. Sugeruję jednak zamknięcie tego i nowy w dziennikach z z dobrą rozpiską parametrami i celem na pierwszej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
ok, jak sie zbiore w sobie to machne ladny wstep i zaczne w dziennikach.
cos mi humor spada z kazda minuta, ktora zbliza mnie do 14ej hehe

Zmieniony przez - mengele88 w dniu 2009-08-19 13:02:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi ogrzewanie tłuszczy, to ważna jest temperatura dymienia. Oliwa ma dość wysoką, ale do smażenia używaj oliwy z wytłoków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
HIIT wykonany!

wygladalo to tak(rower stacjonarny):
-10 min spokojnym tempem, puls ok 130, w ostatniej minucie zwiekszylem obciazenie na wlasciwe,
-5 interwalow 30/30,
-5min spokojnej jazdy

po rozgrzewce bylo ok. zaczalem-pierwszy i mysle sobie, eee cienko cos. po 2 lalo sie ze mnie jak diabli juz, a podchadzac do 3go zwatpilem, ze dam rade 5. 5ty byl juz slabszym tempem, ale staralem sie cisnac ile wlezie.
pierwsze 2 mialem tempo prawie 60km/h, przy trzecim spadlo, w 5 bylo juz 48-52km/h, jazda spokojna miala tempo 28-30km/h. wiem, ze to wiele nie mowi wiec inaczej teraz- puls podchodzil caly czas pod 190, po 5 interwalach zmierzylem juz dokladnie i wyszlo 188/min. nastepne 5 min jazdy na uspokojenie to nie byla jazda. nogi lataly same jak chcialy i nie moglem zbytnio nad nimi panowac. po 2min spadlo do 150, a po kolejnych 3 do ok 130 uderzen na min.
mysle, ze nie bylo zle. potu wylalem tyle co przez 2h aerobow
najlepsze bylo schodzenie do szatni. trzeba zejsc kilkanascie schodow w dol. szczerze mowiac nie mialem pewnosci w ktora strone zginaja mi sie kolana
jakos chodze. nogi same mnie raczej prowadza, ale na sciany nie wpadam
i fakt, ze ochota na jedzenie czytez picie jakos mija na pewien czas, lekko mdlo i dziwnie, jak to nie pomoze to udusze wszystkich autorow tematow wychwalajacych HIIT, zartuje
trzeba odpoczac i isc ciac miesko do smazenia-dzisiaj filet z indyka, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za jakieś 2 miechy spróbuj biegać. Rower jest dla amatorów
Pamiętaj by wprowadzać zmiany i dodawać interwały/zmieniać czas sprintu choć raz na tydzień.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-08-19 15:42:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
wiem wiem, mysle zeby probowac dodawac po jednym co tydzien, zobacze czy dam rade.
a ze rower jest dla amatorow to dobrze bo ja, po 2 miechac silki niecalych, jestem amatorem
nie no pewnie, ze bede sie staral wprowadzic bieznie, ale na razie pokatuje sie na rowerze jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
No i pierwsyz HIIT za toba, gratuluje. Po objawach widze ze byl wykonany prawidlowo.


Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-20 10:56:23

Wczoraj rozmawialem z zaprzyjaznionym lekarzem-hirurgiem-ortopeda. Specjalista jest to naprawde wysokiej klasy. Pytalem sie o bieganie bo sam chcialem zaczac biegac. powiedzial mi ze jak zejde do 90-ciu to moge zaczac ostroznie biegac, ale podstawa sa dobre buty i lepiej biegac na biezni niz na asfalcie.

Z jego doswiadczenia bieganie jest jednym z najbardziej kontuzjogennych sportow. U osob z nadwaga poleca cwiczyc na Orbiterku (Crosstrainer), rowerek i plywanie.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-20 10:57:53

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
witam. a ja wlasnie tak planowalem, ze jesli mialbym zaczac biegac to jak zjade do 90kg ale to i tak nic pewnego bo mam serio problem z nogami. nie biegam i nie cwicze na lydki bo trzeba sie wspinac na palce, a to nie najlepsze rozwiazanie jak dla mnie. dlatego tez nie probuje martwego ciagu ani przysiadu. martwy moze kiedys wprowadze jak spadnie mi sporo waga i nabiore miesni wiecej, ale przysiadu na pewno nie zrobie.
co do biegania do wiadomo, ze im twardsza nawierzchnia tym wieksze obciazenie dla stawowo i wieksze prawdopodobienstwo kontuzji. znajomy dobrze rozprawia, w kooncu jest dobrym fachowcem orbitrek jest dobra alternatywa zwlaszcza przy nadwadze sporej, ale ja jeszcze nie mam do tego kondycji. na razie poeksperymentuje z hiit-em na rowerze, poziej mozesz orbitrek, a co z samym bieganiem to jak na razie nie wiem
zaczynam byc coraz bardziej zadowolony z redukcji. jednak mowimy, ze waga nie jest tak istotna, a jak spada to sie morda cieszy, tak to juz jest
jutro bede mial sesje zdjeciowa u siebie w domu to pod wieczor albo w sobote cos wrzuce bedzie mozna zobaczyc czy cos sie zmienilem, ale zaczynam watpic czy cos zauwazycie. pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Sklep.SFD problem

WHEY premium