SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moc, masa i kiełbasa, w damskich ciuszkach Dream se hasa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154152

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie ogółem best ćwiczeniem na klatę są rozpiętki, masakra, tak tam dobrze czuję klatę, że koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
popuri dobrze że jesteś, jakiś czas temu zadalem Ci pytanie w spamie ale poszedłeś i nie widziałeś

są laski które narzekają, że mają małe cycki, ale gdy próbują "przytyć" to wtedy jednak gorzej wygląda ich brzuch, uda i tyłek. Tak sobie pomyślałem, że skoro u kobiet za odkładanie się i trzymanie tłuszczu w tych miejscach odpowiadają te drugie receptory (beta-2) które w normalnej sytuacji trudno zmusić do uwolnienia energii z fatu, to co jakby kobietę zmasować ( ) a potem robić jej wycinkę od początku do końca na johimbinie albo innej substancji nasilającej lipolizę właśnie z tych newralgicznych miejsc? Z tego co czytałem dla zwiększonej skuteczności w izolowaniu obszarów można jeszcze mieszać ją z jakimś specyficznym kremem i wcierać w skórę, a tak jeszcze mi się przewinęło kiedyś w dzienniku pitbulla na body-factory że helios działa najsilniej w miejscach w które się go aplikuje. Co sądzisz?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Niestety każdy ma inaczej rozmieszczone receptory beta i alfa i kobiety nie są wyjątkiem,
raczej selektywne palenie nie ma sensu, bo nie wiadomo jak są właśnie rozmieszczone.
Mimo wszystko spalacze nawet najmocniejsze sprawdzają się głównie przy niskim BF, do tego dochodzi indywidualna tolerancja, jak i rodzaj diety
Nie słyszałem o tym selektywnym spalaniu, musiałbym się zagłębić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Czyli zostają tylko implanty?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ewentualnie kriopoliza, podobno jest skuteczna :)

zostaje jeszcze GH
implanty też :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a przysnęło mi się teraz i miałem bardzo krótki sen, ale ze strachu się k***a bałem otworzyć oczy, ale wiksa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początek ćwiczeń

Następny temat

Ocena treningu split

WHEY premium