SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Mam duże bicki i ogromne cycki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171502

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Właśnie nie dobrze że muszę mieć

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
po prostu pogodziłem się już z porażką nie da się zdać matury na tak wysokich progach z moim nastawieniem Będę za rok próbował sie przenieść na medycyne (tj poprawić maturki i w obrębie uczelni zmienić keirunek) ale ta fizjo to mi w sumie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
kiedyś jak ktoś nie miał średniego to było normalne, dzisiaj jak ktoś nie ma średniego to z automatu patrzą na niego z góry, przynajmniej ja tak zauważyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dobrze ozzy, to minimum średnie wykształcenie bardzo pomaga w życiu, nawet jak uwazasz że ci sie nie przyda... Nawet nie wiesz jak bardzo ci jest potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak jak iness mówi. ludzie by cię traktowali z miejsca gorzej, ot bez powodu, bo średniego nei masz zdaj tę maturę, zrób kursy i rób swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
W dupie mam opinię innych Po prostu nie skończę instruktora, w innych kursach mogę uczestniczyć bo nikt nie patrzy na wykształcenie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
fizjo jest spoko, tylko teraz czeka mnie sesja-morderca: 3 egz. zawodowe po 75%. fizjologia wysiłku fizycznego i angielski ustny

także baju baju piękny maju hyhy

ja tam uważam, że żyjąc w Polsce to teraz trzeba mieć średnie, choćby po to, żeby mieć w niektórych sprawach spokój, a potem to róbta co chceta, maturę każdy po liceum może zdać, więc to żaden wysiłek po prostu ją mieć zaliczoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
OzzyMG
W dupie mam opinię innych Po prostu nie skończę instruktora, w innych kursach mogę uczestniczyć bo nikt nie patrzy na wykształcenie


k***a, tu nie chodzi o opinię innych. Tylko o to, że ta opinia wiąże się z tym, czy dostaniesz pracę czy nie. Czy ktoś zechce być twoim klientem czy nie (no przecież nikt u d****a nie będzie treningów brał, co z tego że jedno z drugim nie ma nic wspólnego a to że ktoś nie ma matury to wcale nie znacyz że d**** a wręcz przeciwnie).
To nie kwestia opinii innych tylko pewnej swobody w życiu.
Jak kogoś zabijesz i ci powiedzo w sądzie że to złe a ty powiesz "w dupie mam wasza opinie na ten temat" to i tak cię skażą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
f3dorr
mature mozna zdac bez naukii


można, ale trzeba mieć zaliczone liceum/technikum
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Wielkie plecy, wielkie bary, każdy krzyczy "nie do wiary!"

Następny temat

Ładowanie węglami redukcja

WHEY premium