SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Mam duże bicki i ogromne cycki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171498

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w sobotę krótki rękawek, krótkie spodenki i połowa dnia na rowerze. Ręce mi nawet opaliło zaj**iście. Dziś na siłkę szedłem w bluzie i kurtce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja p******e tak pizga, że mi rower przewróciło... byłoby to może w granicach normy, ale na nim jechałem. I jak ja mam k***a HIIT biec? Wczoraj 43km w krótkim rękawku, dzisiaj na siłkę w rękawiczkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
A u mnie 28 stopni w słoneczku :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Dream wtf, wywaliłeś się jadąc na rowerze bo wiatr wiał :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jechałęm między budynkami i nagle wyjechałem na takie puste pole i okazało się, że tak nap*****la ten wiatr, że po prostu mnie zmiotło bo idealnie od boku wiało. Ale co się dziwić, jak drzewa latają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Kamienie musisz sobie zaszyć w kurtkę :D Ja tam z wiatrem problemów nigdy nie miałem. Za ciężki byłem/jestem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
dlatego dziś na siłkę jadę autem

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
plz ten wiatr nap*****la jak poyebany, wyj**ałbyś się choćby z tego względu że w ciągu sekundy z 0km/h zrobiło się milion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
u mnie się już trochę uspokoiło ale nie ma to jak jechać pod górkę pod wiatr

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jakbym miał jechać pod górkę pod wiatr aktualnie, to prawdopodobnie nauczyłbym się jechać tyłem z wiatrem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Wielkie plecy, wielkie bary, każdy krzyczy "nie do wiary!"

Następny temat

Ładowanie węglami redukcja

WHEY premium