SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Mam duże bicki i ogromne cycki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171493

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
hahahaha wezme se to do serca, chociaz glownie jem o 22:/ pewnie z redukcja idzie w p***u o 50% gorzej niz bym jadl przed 16 :/ xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Jagiellonczyk a ty masz dużo do zredukowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
noooo,aktualnie waze 82,5 kg 92cm w pasie mniejwiecej xd przy 173cm to se mozesz wyobrazic xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
no to jedz więcej bananów
szybciej zredukujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
to jak ty do takiej wagi dotarłeś skoro kiedyś mówiłeś że zjeśc dla ciebie 2,5 kcal to wyzwanie?

ja kiedyś ważyłam 42 kg ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
otoz, iness tak jak wczesniej mowilem smieciowo latwo w siebie duzo wepchac, a ja mowie o 2,5k kalorii czystego zarcia. Seven poki redukcja leci to bede jadl tego banana xd jak sie zablokuje to 1 cardioo jedno wrzuce i tye, ewentaulnie utne troche kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
a noi iness mala aktywnosc fixzyczna tez swoje robila xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
jutro na śniadanie smoothie z jednego banana, kiwi, jabłka, jogurtu naturalnego i garści szpinaku
na 2gie śniadanie najlepiej smoothie z 2 bananów, 2 garści szpinaku, różyczki brokuła, listka mięty, 2 jabłek i batonik fitness
na obiad ryż brązowy (bo biały to cukry proste) a do tego ryba - wszystko na parze oczywiście bo to pod redukcję
potem po terningu garść orzechów nerkowca, trochę suszonych daktyli, płatki owsiane górskie, garść rodzynek
a na kolację zjedz omleta bananowego
a i oczywiście musisz zrobić jeszcze turbo wyzwanie i killera z płyty pani Chodakowskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
aaaa, no tak tak jak ja
ja śmieciowo mogę i 4000 kcal zjeść, chociaż czuję się nabita niesamowicie i źle mi z tym

czysto 2 tys kcal mi trudno by też było, ale ja nie jadam czysto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
mi czysto by weszło co najmniej ze 3k - spokojnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Wielkie plecy, wielkie bary, każdy krzyczy "nie do wiary!"

Następny temat

Ładowanie węglami redukcja

WHEY premium