SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Mam duże bicki i ogromne cycki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171533

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ludzie płacą :)

ja nie mówię że w Polsce jest jest źle :P

tylko po prostu cała gospodarka jest trudniejsza
\w Holandii miałem 50 euro za trening w Polsce 50 zł :P
tam kurczak 4-5 euro za kg, u nas 15 zł-20 zł
oczywiście przez podatki itp



znajdą się ludzi co bez problemu płacą i 100 zł za trening :D
wystarczy że zarabiają 5 cyfrową płacę i ju

Zmieniony przez - popuri w dniu 2015-04-14 13:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
no u mnie w mieście raczej nie realne, mało jest ludzi których na to stać, a jak już stać to wolą się słuchać trenera siłownianego który pracuje 10h dziennie za najniższą krajową i musi dorabiać jako kelner na weselach

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
wiadomo że 98% ludzie zarabiają mniej niż średnią krajową i wolą sami się pytać, szukać
ale znajdź te 2 % którzy Cię zaufają i zapłacą też

u mnie klient dojeżdża 30 km na trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
na mojej siłowni oferują 1 personalny 90 zł, a 15 za 110
z ciekawości jak będzie mój znajomy to zapytam ile ludzi płaci za takie coś

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
U mnie slaby rejon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
zwłaszcza że moja siłownia jest w samym centrum i przyjaźnie nastawiony na fit januszy

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
w większych miastach to ludzie płacą za takie rzeczy. Ale na wsi? "chcesz mieć siłkę? chodź porozrzucasz gnój" :)

Gdzie ćwiczysz bebolek? team17?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
team13* tak

jak już takie gwiazdy jak Mario Czerniewicz za 1200 oferują "VIP" prowadzenie

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
niech będzie 13 :D Byłem raz. Całkiem spoko, ale wolę "swoją" w zelowie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Wielkie plecy, wielkie bary, każdy krzyczy "nie do wiary!"

Następny temat

Ładowanie węglami redukcja

WHEY premium