SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[NEW ART]SS6 - Super sylwetka w 6 tygodni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Nie czaje tego.
1. Wykonujesz 5 ćwiczeń jedno po drugim, przerwy od 30 do 90 s
to rozumiem.
w zestawie A jest np 6 cwiczen,
w zestawie B jest 5 cwiczen, czyli przykladowo A+B = 11 cwiczen i to rozumiem.
ale
2. Wykonujesz 4 do 6 takich obwodów
Nic z tego nie rozumiem
3. Odpoczywasz tyle ile potrzebujesz i przechodzisz do obwodu kolejnego
obwód czyli np wszystkie cwiczenia z A?
4. Wykonujesz 5 ćwiczeń z drugiego obwodu, przerwy od 30 do 90s
?? nie czaje
5. Wykonujesz 4 do 6 takich obwodów
nie rozumiem

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
Witam mam pytanie czy moge robić pierwsze 2-3tygodnie tego treningu robiąc zmodyfikowany trening nóg tzn.ćwiczenia siłowe z mniejszym ciężarem a dynamiczne normalnie. powodem jest to że miałem skręcone kolano jakiś miesiąc temu i jeszcze nie jest w pełni sprawne w jaki sposób powinien wyglądać trening . sory że ponawiam pytanie ale zależy mi żeby go zacząć dość szybko. Albo jak możecie to podajcie nazwę jakiegoś sensownego planu na rzeźbę przy którym można na początku oszczędzać nogi.

Zmieniony przez - rogalloso w dniu 2012-04-25 00:17:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3517 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72018
l3mon, daj sobie spokoj, ten trening jest za ciezki dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
up proszę o odpowiedż bo chce zaczynać już lecieć tym planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli nie masz w pełni sprawnego kolana to nie zabieraj się za ten trening, jest on bardzo ciężki i bardzo obciąża stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
już jechałem tym planem rok temu a nie mogę w miesjsce treningu opartego o przyisiad wstawić jakiegoś crossfita lub interwałów celem tego cyklu będzie rzeźba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
mimo tego że nie mogę robić nóg dużym obciążeniem chciałbym zacząć ćwiczyć tym planem uzuepłniając trening nóg treningiem crossfit czy tak możn a ułożyć plan oparty na tym treningu?
Poniedziałek C) Wyciskanie stojąc (na barki) + crossfit Barbara (początkujący – zacznijcie od 1-2 rund, do pełnego obciążenia dochodzimy stopniowo, powoli przez kilka tygodni ćwiczeń).

20 podciągnięć
30 pompek
40 brzuszków
50 przysiadów

Wtorek A) Martwy + D) Wyciskanie leżąc (na klatkę)
Czwartek C) Wyciskanie stojąc (na barki) +Chelsea
Zestaw co minutę, przez 30 minut (początkujący proponuję 8-10 minut na próbę, stopniowo i bardzo powoli, przez kilka tygodni dochodzimy do 30 minut wysiłku)

5 podciągnięć
10 pompek
15 przysiadów

Piątek D) Wyciskanie leżąc (na klatkę) + a) MARTWY
dodatkowo dodałbym w niedzielę interwały może tak być?

Zmieniony przez - rogalloso w dniu 2012-06-04 23:43:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
czy taki system treingowy pomoże w jakimś stopniu w spalaniu kalorii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Przepraszam bardzo, czy te ćwiczenia są jakoś powiązane z ćwiczeniem nóg?
20 podciągnięć <- nogi wiszą
30 pompek <- nogi są tylko podporą
40 brzuszków <- pełnią rolę stabilizującą

Jak nie możesz robić takiego treningu to się za niego nie zabieraj. Tutaj właśnie nogi są najważniejszą częścią tego planu treningowego. To jest grzech zmieniać plany tak wybitnych trenerów..

PS. Każdy trening pomaga spalić w "jakimś" stopniu kalorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
to może doradzisz jakiś plan na rzeźbe w którym nie będe musiał robić treningu nóg albo będe mógł go czymś zastąpić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mala redukcja

Następny temat

Wakacyjne FBW na mase do sprawdzenia

WHEY premium