SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[NEW ART]SS6 - Super sylwetka w 6 tygodni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyrzuciłem w tym programie podskoki w dal znając realia polskich siłownii

w tej wersji programu są tylko skoki pionowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1147
To jest na powrót do formy, czy początkujący bez stażu też coś na tym osiągnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osiągnie kontuzje i przetrenowanie
tylko dla zaawansowanych, co najmniej 2 lata stażu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1147
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 445 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21215
DUDEK ma jak najbardziej rację. Ja wróciłem do treningów po dłuższej przerwie. Ćwiczę obecnie nie cały rok i jak rozpocząłem te treningi było naprawdę ciężko. Ale obecnie w 3 tyg. daję radę. Dokładam ciężar w poszczególnych ćwiczeniach. Robię po 4 obwody i na razie nie zwiększam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
Ciekawy trening fajna odskocznia od przyszłego tygodnia zaczynam go robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15279
Czesc, bardzo podoba mi sie ten trening, jest praktycznie idealny pod moje cele. Zakonczylem wlasnie 10 tyg HTED, robie tydzien przerwy i mam zamiar go sprobowac, w szczegolnosci, ze na 99% bede mial mozliwosc robic skoki w dal, cwiczenia z pilka lekarska, etc. Mam pytanie. Ciezary do poszczegolnych cwiczen da rade jakos ,,na oko'' okreslic na podstawie maxow w dl,bp,sq,pp, itp? Czy po prostu poswiecic kiedys jakis trening na rozplanowanie ciezarow?
Dzieki z gory za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie odpowiedź cię nei zadowoli, ale najlepiej jest zrobić trening do rozplanowania ciężarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1530
a gdzie cwiczenia na bicepsy? łydki? plecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
open your eyes !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mala redukcja

Następny temat

Wakacyjne FBW na mase do sprawdzenia

WHEY premium