SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] KEBUL Cork OPEN 22

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
rion10
Dobry odpoczynek to tez rehabilitacja ale po 12 h spania bym chyba umarł


ze 2 razy na sikanie musiałbym wstać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
Ja nie śpię dłużej niż 8 godzin wszystko ponad 8 godzin powoduje u mnie mega złe samopoczucie później.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
u mnie norma to 6 , takie coś mam rzadko
a efekt uboczny to ból głowy i jestem wszędzie spóźniony
ps. plecy OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
Ja już się nauczyłem doświadczeniem, że lepiej w moim przypadku nie dospać i spać nawet 4-5 godzin niż spać powyżej 8 bo u mnie to reakcja jest odwrotna do zamierzonej. Wydawać by się mogło, że im więcej snu tym lepsza regeneracja ale to działa tak, że jak prześpię za długo to jestem rozbity cały dzień, boli mnie głowa i ogólnie bez kija nie podchodź.

Ale w ramach ciekawostki mam takiego pracownika, który potrafi przespać 16 godzin ostatnio wolna sobota położył się gość do spania o 18 i wstał gość po 16 godzinach mówił, że z lekką przerwą na kanapkę i siku.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607902
Po zawodach spokojnie mogę spać 11-12h Po ciężkich treningach najlepiej 8-9h. Minimum to 7h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
Każdy z czasem znajdzie optymalną ilość snu dla siebie. Kiedyś mi powiedział taki znajomy neurolog, że przyczyn bólu głowy są setki i przypuszcza się, że cześć z nich jest powiązana ze snem głównie przez przerywany sen o czym czasem sami nawet nie wiemy, odwodnienie, czy na przykład bezdech senny może powodować niedotlenienie co w efekcie daje ból po przebudzeniu.
Sen jest ciekawym zagadnieniem i choć trochę już poczytałem i staram się sam spać maksymalnie jakościowo dobrym snem to jeszcze trochę rzeczy zostało do zmiany.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
REHABILITACJA dzień 3

coś innego
grzsiet 4x 12
fronty od 0 do 105x5 sztuk 85



kilka lb sztuk 15
pompkuf 4x10 1x15
miało byc dreptane ale jest padane (k***a leje )
lekko i szybko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
REHABILITACJA dzień 4
grzbietu wznosUF 3x12
siadUF 100
pompkUF 100
brzuchUF 50
bickUF i trickUF trochę





ps . jeszcze tak mało na wadze nie było w tym roku






Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2019-07-26 10:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
No ale widać, że łapa siedzi

Nie wiem czy teraz świadomie redukujesz ale można by było zrobić kratę na brzuchu i zejść z bf jeśli być czuł taką potrzebę. I zrobić kratę na lato choć nie wiem jak tam z pogoda u Ciebie aktualnie
A na czym stanęły w końcu te problemy z plecami? Wyjaśniło się coś czy na razie jakiś okres lżejszych treningów rehabilitacyjnych?
Ja teraz mam tez okres lżejszych treningów przez kontuzję ale lżej tylko do wczasów później już jazda na całego.
Co oznacza dopisek UF przy ćwiczeniach?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten wyciąg będzie dobry na triceps ??

Następny temat

Za duże łydki i uda ;(

WHEY premium