SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]MrBlue/W drodze po złoto czyli zwycięstwo zakładu w wersji ENDOMORFIKA

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Blue, ja bym wyczyściła miskę, to co sprawdziło sie u Solara, to nie jest dla każdego. I tak już podłapałeś fatu trochę,a zaczyna ta Twoja masa na agresywną wyglądać.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Czyli wchodzić w ere "kurczaka i kury"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
kurczak i kura?

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Chyba chodzilo o ryz :D

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Czyszczenie miski nie oznacza jedzenia samej kury i kuraka Blue :D

Rob tak żeby Tobie pasowało, wypróbuj aż w końcu znajdziesz złoty środek

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
No, tak tylko ,że nie uważam ,że produkty są śmieciowe :3 wiadomo parówki itp. tak ale inne ?:>
Nie wiem w czym mam wyczyścić, bo to nie jest IIFYM więc hmm nie wiem , chce zrobić żeby było dobrze tylko nie wiem co zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Tak jak pisałem i jak podpowiedział Solaros, działaj i obserwuj zmiany ale też nie zmieniaj zdania co chwila. Masz obrany cel i go realizuj obserwując postęp i ew koryguj jak nie idzie po mysli

A to, ze fat podszedl może byc sppwodowane nie samym doborem posilkow ani jakością co zbyt dużym plusem kcal - możliwości wiele

Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-08-25 14:07:06

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
MrBlue
No, tak tylko ,że nie uważam ,że produkty są śmieciowe :3 wiadomo parówki itp. tak ale inne ?:>
Nie wiem w czym mam wyczyścić, bo to nie jest IIFYM więc hmm nie wiem , chce zrobić żeby było dobrze tylko nie wiem co zrobić


to jak to nie jest iifym to co jest iifym?

po drugie - umiesz czytać ze zrozumieniem?

solaros
to co masz w diecie jest ok
ale nie w takich ilościach
nie w takiej kombinacji
nie o takich porach

nie dla Ciebie

a im więcej fatu masz na sobie [a troche go juz zlapales chyba] to bedzie gorzej i gorzej z łapaniem czystego miecha

jedz sobie te parówki z owocami i bułkami ale nie po całym dniu przed snem,kiedy jedyne miejsce gdzie to moze pojsc to fat [piszac trywialnie]


dalej sobie jedz tak jak masz ale nie w takich ilościach jak pół kilo sera z parówkami,owocami i bułkami
................albo nic nie zmieniaj i obserwuj

takie jedzenie byle makro sie zgadzało może i da rade na redukcji - bo i tak jestes na ujemnym bilansie
wiec IFFYM daje rade
ale na masie nie za bardzo
niekiedy jest tona fatu,wegli i samych kcal

bardziej łopatologicznie juz sie chyba nie da

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-08-25 17:33:57

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Wiem co pisales, jednak Ty piszesz żeby zmniejszyć ilości ,a ktoś inny żeby oczyścić dietę (choć nie uważam ,że serek wiejski to coś złego) jestem na wakacjach nie h siebie wiec sa "lekkie odstępstwa" ale kcal są i tak nisko, na "masie" mialem kcal 4k około , teraz max do 3500 ~200b ~300-350 t reszta fat

Zmieniony przez - MrBlue w dniu 2014-08-25 18:40:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
jaki okres czasu jesteś już na masie i jak pozmieniały się obwody/waga?

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Beny

Następny temat

jaka kreatyna na stałą suplementacje przy IF

WHEY premium