SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]MrBlue/W drodze po złoto czyli zwycięstwo zakładu w wersji ENDOMORFIKA

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
I jak zakład Kacper ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pewnie za pozno ale mogles zrobic foty przed ladowaniem i po

I wydaje mi sie ze przed wysxly by lepiej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Filmik się już uploaduje :) powiem tak , jestem zadowolony :3 ale mogło być lepiej ^^ byłem ta zmęczony ,ze brzucha nie umiałem przypiąć i był "nadęty" od jedzenia. Kto zgadnie ile w łapie ? :P
Ps.
Były 2 pozowania jedno z tym kumplem jeszcze innym, a to było drugie.Niestety to trochę "ciężkie" się spinać i nie do końca wyszło to dobrze :) ale w ogólnej klasyfikacji jestem zadowolony.Fajnie jak by ktoś potrafił to ocenić pod względem jak w "kulturystyce" aa dodam jeszczze ,że waga ta sama ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Blue - taka mala uwaga.
Przy takiej podazy wegli ladowanie ( w Twoim przypadku do fotek)
Nie ma sesnu.

Cza bylo zrobic kilka dni do50g i wtedy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
mega różnica, dzień a noc, gratulacje wygrania zakładu! najszerszy zgniótł rywala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Od początku mówie, nie obrażając nikogo, że ten twój kolega wygląda jak by 1 raz na siłownie przyszedł a nie ćwiczył 2 lata.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
solaros
Blue - taka mala uwaga.
Przy takiej podazy wegli ladowanie ( w Twoim przypadku do fotek)
Nie ma sesnu.

Cza bylo zrobic kilka dni do50g i wtedy


Wiem,wiem :P tylko ,że ogólnie mamy takie pozowania (porównania formy) co 3mc z kumplami.To miało być kolejne tylko prównanie.Ale stwierdziłem ,że biało szybciej się przyda tak bym napewno dał 30-50ww przez jakieś 3-4 dni wypłukał glikogen i się naładował.Kto nie próbuje ten sie nie dowie ;) nie były to jakieś mega zawody więc tak się nie martwie.Ale troche przesadziłem ogólnie z jedzeniem (wyebany brzuch) co można zaobserwować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Najśmieszniejsze jest to ,że ja i on mamy taką samą wagę..wzrost podobny.A patrząc to pratycznie wszystkim zmiotłem (wrodzona skromność %)))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nooo, wiedziałam, że nie może być inaczej
Gratuluję wygranego zakłądu, wyglądasz naprawdę bardzo dobrze A już zwłaszcza w porównaniu z kumplem.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Beny

Następny temat

jaka kreatyna na stałą suplementacje przy IF

WHEY premium