SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]MrBlue/W drodze po złoto czyli zwycięstwo zakładu w wersji ENDOMORFIKA

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
MrBlue
Zeby nie zasmiecac u Solarosa, z ta gliceryna, bo kiedys mialem kupione I jakos nie widzialem dzialania, moze ktos fote wrzucic tej gliceryny (moze zla mialem albo cos)

a na co liczyłeś?

majac spory %bf - jesli brales w takim okresie - to raczej lepszego uzylnienia nie zobaczysz,czy bardziej nabitych miesni
a po to glownie sie ładuje

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
No mozliwe ,ze tak ,a w jakich propprcjach to trzeba bylo mieszac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kupiles
wypiles
a teraz sie pytasz jak to brac


a jak Ty brales?

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-08-13 11:55:48

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Gliceryne możesz brać przed treningiem i na wieczór, wyciąga wodę pod skórną i łąduję w mięśnie, ale oprócz większej pompy mięśniowej cudów się nie spodziewaj. Nie pamiętam dobrze ilości, więc nie chce Cie wprowadzać w bład 15ml gliceryny mieszasz z wodą i na zdrowie.


Testowałem większe ilości, ale miałem po tym problemy żołądkowe, nie wiem czy przez IBS, czy poprostu wieksze ilości mają takie działanie, pompa mięśniowa faktycznie większa, rano jakby tej wody mniej.


Zmieniony przez - WaCki w dniu 2014-08-13 11:57:22

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
MrBlue
A co do klaty?

Spocony na ławkę siadasz, a ręcznik pod dupą

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
solaros
kupiles
wypiles
a teraz sie pytasz jak to brac


a jak Ty brales?

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-08-13 11:55:48

Bralem rok temu mieszalo sie z Woda ale nie pamietam w jakich proporcjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Dzisiaj na treningu spotkalem tego Pana


Troche porozmawialismy,podpowiedzial pare rzeczy odnosnie klatki itp.Szkoda ze fotki nie chcial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mysłałem że to Ty

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Beny

Następny temat

jaka kreatyna na stałą suplementacje przy IF

WHEY premium