SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]MrBlue/W drodze po złoto czyli zwycięstwo zakładu w wersji ENDOMORFIKA

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
No kupel ma zdecydowanie dużo większy BF, przez co od razu przegrywa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wygrana zdecydowana
ale imo - masuj [bo chyba teraz masujesz? - bo nie ogarniam za bardzo] jeśli tak to rób to z głową

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Saida
Nooo, wiedziałam, że nie może być inaczej
Gratuluję wygranego zakłądu, wyglądasz naprawdę bardzo dobrze A już zwłaszcza w porównaniu z kumplem.


Dzianki

Ogólnie to słabo, ale nie będę już marudzić.Źle zrobiłem ,ze zrobiłem to "ladowanie" bo mnie przylalo wodą ale co tam człowiek uczy sie na błędach.Ważne żeby ich jak najmniej popełniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
darknes17
No kupel ma zdecydowanie dużo większy BF, przez co od razu przegrywa :)


Hmm.No możliwe ,ze tak.Jenak gdyby się "przypiął" lepiej też by było inaczej.Ramy czasowe były jasno określone itp :) Tak z drugiej strony ja się zastanawiam gdzie on ma tą masę kości ma ogl chude.Najbardziej mi sie podoba porównanie nóg które u mnie i tak wyszły słabo przez wodę ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
solaros
wygrana zdecydowana
ale imo - masuj [bo chyba teraz masujesz? - bo nie ogarniam za bardzo] jeśli tak to rób to z głową


Tak jest Tato

U mnie jednak tego mięsa musi być troche żeby "wyjść jak człowiek" na te wakacje nie będe miał formy "plażowej" bo nie warto redukować bo tak jak wcześniej pisałeś zostanie około 80kg, chociaż przed ładowaniem było 85kg ,a po 89kg .Chociaż i tak nie wyglądam na tyle, nigdy nie robiłem analizy składu ciała jednak wydaje mi się ,że kości też są dość ciężkie, i nie wiem czy to przez fat (brzuszny) czy przez narządy wewnętrzne, ale nawet jak byłem po redukcji brzuch powinien być płaski to był tak jak by wypchnięty, tak samo jak się odchylę do tyłu to też bardziej wychodzi, a np mój kumpel (ten co był wczesniej na filmikach) ma mniejszą definicje,a u niego tak nie jest, więc mogę się pokusić ,że to od typu budowy czy wady postawy bo takowa raczej u mnie występuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak pisalem
Ladowania nie robi sie jedzac 150 czy 200+ g wegli

1cheat tak-dla psychy,ale nie stricte ladowanie bo to mija sie z celem
Jesli celem jest sesja.

Jak napisales
Czlowiek uczy sie na bledach







.......szkoda ze na swoich ;)

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-06-02 17:55:54

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
solaros
Jak pisalem
Ladowania nie robi sie jedzac 150 czy 200+ g wegli

1cheat tak-dla psychy,ale nie stricte ladowanie bo to mija sie z celem
Jesli celem jest sesja.

Jak napisales
Czlowiek uczy sie na bledach








.......szkoda ze na swoich ;)

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-06-02 17:55:54


No szkoda , szkoda ale gdyby to były jakieś ważne zawody czy coś to było by inaczej :) więc się nie stresuje :P ale teraz będę słuchać Was :p ale częściej niż wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Cos nie chce mi sie wierzyc

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
solaros
Cos nie chce mi sie wierzyc



x2

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Więcej wiary, wiara czyni cuda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Beny

Następny temat

jaka kreatyna na stałą suplementacje przy IF

WHEY premium