SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Sobota

1. Siad przedni 4 x 8 / 51,5kg
2. Wykroki 4 x 10 / 49kg
3. Jaskółka 4 x 10 / Hantel 22,5kg (dokładam )
4. Glute bridge jednonóż 4 x 12
5. Wspięcia siedząc ze sztangą na kolanach 4 x 20 / 56,5kg

Dzisiaj już było fajnie, aczkolwiek dziwny ból w lewym kolanie więc ostatnia seria w wykrokach na mniej pow, nie chcę ryzykować. Jednak i tak fajnie dzisiaj spompowało

Jaka powinna być różnica między siadem tylnim a przednim jeśli chodzi o ciężar ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Wiesz, rozbieżność między FSQ a BSQ moze byc różna. Wszystko zalezy od Twoich proporcji i najsilniejszych mięśni. Ale w przednim zawsze te conajmniej 20-30kg mniej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
spaiter
Proszę o usunięcie posta powyżej.

ronie220
Dobrze ujęte. Po wyrwaniu doktor mówił, że była tam ropa i jakiś torbiel ale powyczyszczał to i dzisiaj już jest dobrze
Zrób badania, bo Twoje kalorie w ciągu tygodnia podczas redukcji to była walka o przetrwanie, więc można zobaczyć jak tam organizm sobie radzi.

rion10
I jak badania wychodziły w porównaniu koniec masy/ a redukcja ?

Piątek
1. Wyciskanie naprzemienne skos 4 x 6 / Hantle 30kg
2. Wyciskanie skos 2 x 8 / 76,5kg / 2 x 7 / 76,5kg
3. Rozpiętki skos 3 x 10 / 17,5kg
4. Wiosło hantlą 4 x 8 / 45kg
5. Ściąganie podchwytem 4 x 10 / 45kg
6. Wznosy boczne 5 x 10 / 10kg
7A. California press 4 x 10 / 40kg
7B. Młotki hantlami 4 x 10 / 7,5kg

Oj nie było łatwo. Ząbki mnie wymęczyły, trochę nie dojadłem nie było w ogóle mocy, ale.. po dokładałem gdzie mogłem Jutro w planach trening nóg









Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-12-14 22:18:32

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-12-14 22:18:50


Juz żadnych dolegliwosci ze strony zębów nie ma?

Co do moich badan, poziom hormonów na pewmo spadł ale nie drastycznie, bo jednak samopoczucie jest całkiem dobre.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Wiadomo, że poziom hormonów anabolicznych jest trochę niżej ale od kilku lat jakoś sensownie udaje się to przeprowadzić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Tescia wbijesz i wszystko sie unormuje Ja tłuszczu mam jednak sporo w diecie, wiec one trzymają mnie przy życiu

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
ronie220
Tescia wbijesz i wszystko sie unormuje Ja tłuszczu mam jednak sporo w diecie, wiec one trzymają mnie przy życiu


To by była najlepsza opcja ale ja boję się zastrzyków więc będzie ciężko, a tak poważnie na razie nie ma tragedii

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Stary byk a zastrzykow sie boi?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
ronie220
Niestety to dopiero początek z zębami. Postanowiłem usunąć jeszcze 2 ósemki i muszę 7 kanałową dokończyć Później zobaczę, bo w planach mam wymianę tych żelaznych plomb na białe
Ile masz tłuszczów ? pomijając weekendowe ładowania.

rion10
Nie wolno żadnego teścia Na początek słabego zięcia a później grubszy towar






Waga w dól pas w miejscu Choć w sumie rano ciężko było mi określić, bo dzisiaj był pośpiech więc zmierzyłem na szybko Po za tym, nie pisałem o tym ale w sobotę wpadł Mac, a w niedziele w sumie dieta nie najgorzej, trochę słodyczy

Poniedziałek
1. Wl 3 x 3 + regres / 91,5kg / 81,5kg (dokładam )
2. Hantle poziom 3 x 6 / 37,5kg
3. Podciąganie nachwyt 3 x 3 + regres / 10kg / ciężar ciała (dokładam )
4. Wiosło nachwyt sztanga 3 x 6 / 69kg (dokładam )
5. Żołnierskie 3 x 3 + regres / 54kg / 44kg (dokładam )
6A. Uginanie ze sztangą 4 x 8 / 32kg
6B. Francuz 4 x 8 /37,5kg

Coś ostatnio nie idzie. Myślałem, że po kreatynie będzie więcej pary ale chyba brak systematyczności w treningach czyli, brak odpowiednich przerw dobowych pomiędzy siłą na hipertrofią. Dzisiaj mocno jeszcze obolały triceps po piątkowej hiper. Niestety ostatnio tak się składa, że muszę nieźle się nakombinować, żeby nie pominąć treningów, więc wypadają czasem w losowe dni. Przykładowo końcówka poprzedniego planu WL 91,5kg 3x5 szło naprawdę dobrze, teraz z delikatnym oporem. Muszę wrócić do systematyczności, ale nie jest to takie proste, jeszcze święta nie długo, więc pewnie w niedziele wypadnie trening. Nie ma co roztrząsać, trzeba iść do przodu, może gorszy dzień

Standard:




Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-12-17 20:51:53

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-12-17 20:52:19

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Dokładnie a tak poważnie to na razie sobie radzę więc nie myślę o kłóciu ale w przyszłości to niewykluczone

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Wtorek

1. Siady 3 x 6 + 1s regresji / 76,5kg / 66,5kg (dokładam )
2. Wykroki w tyl ze sztanga 3 x 6 / 69kg / 56,kg (dokładam )
3. Martwy ciag z hantlami 3 x 8 / Hantle 20kg
4. Uginanie podudzi 4 x 10 / 35kg
5. Wspiecia z hantlami 4 x 15 / Hantel 15kg

Szyba wpiska, bo dzisiaj czas nagli. Dodam tylko, że mnie dziś nieźle zamroczyło i pierwsze 2 serie w siadzie, zrobiłem na ciężarze regresu brawo ja Pośpiech.


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-12-18 19:28:38

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

WHEY premium