SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 181073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Na pewno się coś wymyśli, ale tak jak pisałem na messengerze, zapewne przez problemy ze snem złapałeś trochę wody podskórnej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
spaiter
Dziś
Bułgarski przysiad 4 x 6 / 27,5kg
Wl 2 x 6 / 81,5kg / 2 x 84kg
Wiosło 4 x 6 / 42,5kg
Wyciskanie hantli 4 x 8 / 27,5kg
Francuskie leżąc 4 x 10 / 35kg
Uginanie sztangi 4 x 10 / 29kg
Allachy 4 x 15

Trening fajnie poszedł, wypoczęty byłem. W Wl dołożone, siła podobna jak na masie, więc od na nast treningu 84kg to stały ciężar na 6x pow. W wiośle ciężar dalej mniejszy uczę się techniki, ogólnie nigdy tak nie robiłem jak teraz, zawsze machałem dłonią do siebie, a nie robiłem typowego wiosłowania, więc czuję najszersze o wiele lepiej. Łapy trochę słabiej dziś, ostatnie serie na 9 pow. Dopiłem shoota i chyba pierwszy raz na mnie podziałał, bo w łapach duża pompa






Jeśli siła idzie to jest naprawdę dobrze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Wczoraj cardio:

Czas: 32min
Dystans: 4,39km
Kalorie: 396kcal

Fajnię się biegało, ogólnie polubiłem to bardzo muzyka, świeże powietrze Micha standard, nie ma co pisać nic nowego. Zaraz trening, później wpiska

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Dziś

Podciąganie 1x10 / 2x9
Wykroki 4 x 10 / hantle 25kg
Skos hantle 4 x 10 / hantle 32,5kg
Żołnierskie 4 x 10 / 41,5kg
Uginanie supinacja 4 x 12 / 10kg
Wycisk wąsko 4 x 12 / 60kg
Unoszenie nóg na ławce 4 x 15

W wąskim poszło 60kg, pewnie już tak zostanie na dłuższy czas, bo ostatnie serie resztkami sił Wypiłem shoota AAKG, fajnie mi się po nim ćwiczy, więc co jakiś czas wrzucę.

Sypiam bardzo dobrze, więc może zanotuję jakiś progres

Dzisiaj chyba najlepszy po treningowy jaki jadłem, naleśniki + banan + sos zero kcal

Chyba wrzucę max 2x w tygodniu po treningu takie naleśniki, obgadam jeszcze z Lotarem. W piątek na pewno, bo po całym dniu jedzenia ryby mam dość w po treningowym, więc taka odmiana by mi pasowała.

Dzisiejsza micha.






www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Nalesniki wyglądają bardzo apetycznie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
We czwartek standardowo cardio

Czas: 31min
Dystans: 4,37km
Kcal: 391kcal

Wczoraj
Bułgarski przysiad 4 x 6 / 27,5kg (podbijam)
Wl 4 x 6 / 84,5kg
Wiosło 4 x 6 / 42,5kg
Wyciskanie hantli 4 x 8 / 27,5kg
Francuskie leżąc 4 x 10 / 35kg
Uginanie sztangi 4 x 10 / 29kg
Allachy 4 x 15
Wspięcia 4 x 15

Trening na pełnej mocy, cały tydzień mocno wyspany co tu dużo pisać WL pisałem Lotarowi na fb, siła lepsza jak na masie, jeśli wpadnie 86,5kg to będzie super ! W bułgarskim podbijam do 30kg, bo dość lekko poszło.

2 dni off, pewnie coś pokombinuje z jedzeniem, ale nic ponad makro

Niestety, stety sam nie wiem Za tydzień kawalerski, za 3 tygodnie wesele i później zaraz chrzciny w niedziele, gdzie będę chrzestnym, więc 3 dni zanotuje na minus do redukcji, ale taka kolej rzeczy, nie mogę odmówić dobremu kumplowi oraz dziecku oczywiście

Wczoraj po treningowy dość nie typowy ! Zrobiłem sernik : twaróg chudy, banany, jaja, budyń wanilinowy bez cukru, trochę kakao. Wyszedł naprawdę dobry, polewam go trochę izolatem z mlekiem i delikatnie sosem zero + borówki, ale musiałem dobić jeszcze ryżem bo mało ww. Podzieliłem go na 8 części, więc nie ma problemu z wliczaniem do makro.

Teraz czekać tylko do poniedziałku na kolejne pomiary, jestem bardzo ciekaw bo spałem dobrze, michy nie opuściłem ani raz, to może coś ruszy. Nie ukrywam, że jestem zły na siebie, bo trochę sam hamuje progres redukcji, tym spaniem. 7 tygodni już za mną myślę, że jeśli regeneracja była by normalna, to efekty były by widoczne gołym okiem. Narazie nie ma dużej różnicy, żeby robić jakiś półmetek podsumowania, są zmiany, które tylko ja zauważam.







Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-07-14 08:43:15

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-07-14 08:45:11

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Wczoraj zrobiłem sobie takie burgery. Ogólnie, chyba za dużo kombinuje z jedzeniem, więc muszę to ograniczyć.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Wczoraj zrobiłem sobie takie burgery. Ogólnie, chyba za dużo kombinuje z jedzeniem, więc muszę to ograniczyć.




Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-07-15 17:54:27

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-07-15 17:54:47

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
VII Tydzień Redukcji

Sen się ustabilizował w tamtym tygodniu i delikatny progres jest

Dziś już tak nie było kolorowo ze spaniem, ale zaraz wpadnie trening, nie ma wymówek !

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Powoli do przodu. Ale cos zmienimy chyba niebawem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

WHEY premium