SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] MASA - wersja z roku 2014

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
git jest czy not?

"Chwała temu kto mnie zabije,
śmierć temu kto mnie obrazi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Psychol, ale zalozyles juz przeciez swoj temat, tam pytaj o wszelkie rzeczy zwiazane ze swoim treningiem, ten temat przeciez nie jest od poprawy planow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
dobrze sformułowany art. wiele porad się przyda ;p

walcz i wygrywaj !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
a jeszcze mam jedno pytanko czy mogę ćwiczyć sam biceps przez jakiś okres gdyż jego wielkość mnie nie zadawala ;( Z góry dziękuję ;p

walcz i wygrywaj !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1162
Ballomus

Chciałbym jeszcze wrócić do tematu inverted rows.

Czy w swojej 'konstrukcji' (tzn. oddziaływaniu na mięśnie) przypominają bardziej podciąganie czy wiosła?

labtec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Chciałbym jeszcze wrócić do tematu inverted rows.
Czy w swojej 'konstrukcji' (tzn. oddziaływaniu na mięśnie) przypominają bardziej podciąganie czy wiosła?


Podciaganie na drazku to wertykalne ciagniecie.
Wioslowania i inverted rows ro horyzontalne ciagniecie.

Odwrocone wioslowanie nie bedzie zamiennikiem dla drazka, moze byc zamiennikiem dla wioslowania. Pamietajmy jednak, ze wprowadzamy rozroznienie miedzy wioslowaniem do podbrzusza, a "wioslowaniem" do klatki (podciaganiem ciezaru do klatki). W obu wersjach pracuja cale plecy, zupelnie inne jednak jest ich zaangazowanie. Wersja do klatki pasuje jako wielostawowe cwiczenie na tylni akton barkow lub jako pomocnicze cwiczenie do dnia plecow, szczegolnie jesli gorne rejony grzbietu (czworoboczny, rownolegloboczny, rotatory, obly wiekszy) sa slabo rozwiniete w porownaniu do reszty grzbietu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Marcin, ale sadzac po profilu powinienes skupic sie na podstawowych cwiczeniach i treningu calego ciala na jednej sesji, a nie przeznaczac osobnego dnia na najmniejszy zespol miesniowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
a jakie ćwiczenia masz na myśli ?? a regeneracja??

walcz i wygrywaj !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
Witam mam takie pytanie dotyczące treningu na mase:
Nogi
Klatka
off
Plecy + tył barku
Przód/bok barku + brzuch
Triceps/biceps
off

Plecy
Klatka
off
Nogi
Barki + brzuch
Triceps + biceps
off

Tam gdzie mamy Plecy + tył barku
Przód/bok barku + brzuch
Triceps/biceps to wybieramy np w jednym tygodniu biceps i i przód barku a w drugim tygodniu triceps i bok barku ,czy robimy w tym dniu wszystko jak leci wymienione wyżej??Bo nie wiem czy to dobrze zrozumiałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczyl ktos kiedys w ten sposob??

Następny temat

Alternatywa dla aerobów

WHEY premium