SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] MASA - wersja z roku 2014

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 457854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1162
Zamiast głupich min, można odpisać normalnie...

Rozumiem, że to progres z tygodnia na tydzień...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Każda linijka to oddzielny trening. Rozpisuję w ten sposób aby miec wgląd na progres w całym mikrocyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1162
thx, wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
8 x 70
8 x 85
8 x 100
8 x 115
8 x 130
I czy to już powinien być koniec MC, czy traktować to jako pierwszą serię z pięciu?


Jesli 130 kg to ciezar docelowy na 8 powtorzen danego dnia, to koniec. Na nastepnym treningu dokladasz wszedzie, zaleznie od mozliwosci i wytrenowania, 2-5kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2363
Mam problemy z ułożeniem planu, zdecydowanie chce poprawić "ramiona" , przód barków i ogólnie całą resztę poza klatką, ktora jest moją najmocniejsza partią i chciałbym aby reszta podgoniła. Dlatego myślę o dodaniu klaty do treningu barków (przed barkami) jedynie wyciskanie i rozpiętki w kilku seriach (w sumie 6 serii np.) Na koniec biceps albo triceps, z tym że po barkach nie potrafię dobrze przećwiczyć bicepsu, tak samo nie wiem czy po plecach nie będzie zbyt zmęczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2363
Naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi w ćwiczeniu - żuraw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Witam.

Podczas mojego już ponad 2 letniego stżu już wiele razy chciałem się zabrać za ten trening, ale cały czas mam obawy, że dla osoby "nie koksującej" trening partii raz na tydzień to za mało. Mógł by ktoś rozwiać moje wątpliwośći i to uzasadnić?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
co oznacza dokladnie 2x15/12-10? tzn 1 seria 15 a nastepna 12-10 czy daze do 15 ale 12-10 to minimum?

Żyj jak pustelnik, trenuj jak maszyna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Mam problemy z ułożeniem planu, zdecydowanie chce poprawić "ramiona" , przód barków i ogólnie całą resztę poza klatką, ktora jest moją najmocniejsza partią i chciałbym aby reszta podgoniła. Dlatego myślę o dodaniu klaty do treningu barków (przed barkami) jedynie wyciskanie i rozpiętki w kilku seriach (w sumie 6 serii np.) Na koniec biceps albo triceps, z tym że po barkach nie potrafię dobrze przećwiczyć bicepsu, tak samo nie wiem czy po plecach nie będzie zbyt zmęczony.

Dobrze, a czy dane w profilu sa aktualne? Jeśli tak, to jak na razie jedyne czego potrzebujesz to dobrej diety i porządnego treningu, składającego sie z podstawowych ćwiczeń, nie okrojonego jednak do absolutnego minimum – dobrze sprawdzi się trening każdej partii dwa razy na tydzień.

Naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi w ćwiczeniu - żuraw :)

https://www.sfd.pl/Żuraw_-_kilka_słów_o...-t527419.html 

co oznacza dokladnie 2x15/12-10? tzn 1 seria 15 a nastepna 12-10 czy daze do 15 ale 12-10 to minimum?

2 serie w przedziale 15-10 powtorzen. Przykładowo jedna seria 15, a druga 10 lub jedna 12, druga 10, lub obie po 12 itd.

Zuberson – dobre i złożone pytanie, ale wybacz, w tej chwili nie mam po prostu sil na udzielenie odpowiedzi (przed chwila wlasnie skończyłem dwumiesieczny egzaminowy maraton).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczyl ktos kiedys w ten sposob??

Następny temat

Alternatywa dla aerobów

WHEY premium