SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] MASA - wersja z roku 2014

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 457320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Mam pytanie. Podczas treningu 4dniowego. Barki tył i następny dzień przód bok. Ile ćw i serii w każdym dniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2202
Mógłbyś podać jeszcze kilka dobrych podziałów partii na 4 dni ? Tymi dwoma już ćwiczyłem, a chciałbym ruszyć z nowym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tutaj ogranicza Cie tylko inwencja własna i okreslone zasady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 129
Mygł bym poprosić aby mi ktoś złożył plan trenigowy na mase i siłe razem z powturzeniami ile mam robic bardzo proszę ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie. wiele skorzystasz jak podejdziesz do sprawy wlaściwie- zamiast czekać na gotowe- i wrócisz do poczatku tego art., poczytasz też w nim więcej, np. co przynioslo omawianie jakichs problemów ktore mogą i Ciebie dotyczyć.
wtenczas weź się za układanie planu samodzielne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
jak na moje kombinacje treningow troche z tylka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80905
Dzieki Marula za konstruktywna krytyke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
wybacz. po glebszym zastanowieniu musze sie z Toba zgodzic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
W sumie artykul troche mi namieszal w planie bo mialem robic : pon-klata+biceps, wt-nogi , czwartek- barki , piatek- plecy triceps ;D , wiec rozumiem ze najlepszym wyjsciem by bylo przesunac piatkowy trening na sobote czy to nie jest konieczne ?

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
nie musisz. z niczym tam nie koliduja plecki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Alternatywa dla aerobów

Wiecej