SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenie na biceps/hantle/brak efektów

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witam !

Posiadam w domu hantle 4kg , postanowiłem nimi wzmocnić trochę biceps , poczytałem trochę na temat tej partii mięśni i ułożyłem sobie plan treningowy który wygląda mianowicie :

Codziennie wykonuje 6 serii po 12 powtórzeń (normalne podnoszenie hantli w pozycji stojącej) Przed treningiem oraz po zakończeniu rozciągam biceps. Ćwiczę już 26 dzień i nie widzę żadnego efektu.

Zwracam się z prośba o napisanie mi co robię źle , czy za dużo ćwiczę , albo za mało..

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
"Piter92"- reszty ciała zapewne nie cwiczy ludzie Wy się katujecie... "Gibson09"- za duża intensywnośc, wiec nie ma co marzyc o efektach. Cwiczy się całe ciało, jeśli tego nie robisz to rób: pompki, brzuszki, cwiczenia hantelką na trceps, wiosłowanie hantelką w opadzie, wznosy bokiem... Tylko też nie przesadzaj tu z seriami i nie cwicz codziennie. Cwiczenie bicepsa 3razy w tyg to też stosunkowo dużo , ale jak napisał "Ra-v9" da się rade ten mięsień zregenerowac. Ułóż odpowiedni plan, wklej ktoś napewno go przeczyta i ewentualnie pomoże Ci go zmodyfikowac jeśli będą potrzebne poprawki i później tylko cwiczyc i czekac na efekty pozdrawiam

Zmieniony przez - JerzyKiler w dniu 2009-05-27 09:50:22

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Ćwiczysz za duzo, wystarczy 3 x tygodsniowo w przypadku FBW/ACt lub 1 x w przypadku splita.
Do tego, masz troche za lekka hantle, pasowalo by zamowic troche ciezarow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2254
spróbuj robić "siódemki"
3

damy rade... jak Bob budowniczy da radę to my też :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1209
A ile masz lat, ile ważysz itp.? Możliwe ze masz za lekkie hantle. Mi sie wydaje ze najlepiej jest robić na biceps 3 razy w tygodniu (np. pn-śr-pt) 12 serii, każda seria po 12 powtórzeń.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i nie ćwicz samego bicepsa tylko całe ciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
musisz tez cwiczyc triceps bo to prostownik ;o mozesz rowniez podnosic hantle chwytem młotkowym dla mnie to troche sensuu niema samego bica a jesli chcesz dodatkowo wzmocnic to podciaganie przy okazji plecy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
niema efektu bo hantel 4kg..

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
ja zacząłem ćwiczyć hantlami 4kg i robiłem 15 serii po 20 powtórzeń:) ale zaopatrzyłem sie w hantle 10kg i robie teraz 10serii po 15 powtórzeń.
Efekty są widoczne. Biceps ćwicze 3 razy w tygodniu.
1

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
no, ale biceps na pewno nie czuje się najlepiej...

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
dlaczego tak uważasz? a teraz do wszystkich:P czy 3x w tygodniu biceps to za dużo razy?

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
moim zdaniem nie... jesli nie cwiczysz splitem to 3x w tygodniu bedzie idealnie... biceps to maly miesien wiec szybko sie regeneruje ale tez bez przesady :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan HST do oceny ;)

Następny temat

Mięsnie Brzucha... Czy Robienei brzuszkow pomaga pozbyc sie sadla?

WHEY premium