SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów na HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5430
Witam mam pytanie odnosnie HST jestem na etapie 5 i doszlem do wniosku ze ten trening slabo na mnie dziala, jak myslicie moge zmienic ten trening na zwykly dzielony.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3149
Daniel172 a moze za duzo cwiczen izolowanych stosujesz?
Skup sie na wielostawowych z duzymi ciezarami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
nikt ci nie zabroni zmienić treningu, jednak najpierw skupiłbym się na samym treningu i sprawdził go pod kątem błędów przy założeniu, że wszystko poza treningiem- przedewszystkim dieta- jest wporzadku

Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-06-13 22:26:55

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
jak juz to doszedlem


Moze zle maxy wyliczyles?? Lub diete masz zla??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5430
Dieta u mnie jest w porzadku i trening tez poprostu na mnie nie dziala, to moge go zmienic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Pokaz ten trening, moze masz za duzo cwiczen i za malo regeneracji?? ja ostatnio mialem za duzo serii i w****u z takim hst teraz mam mniej i idzie jak kuna

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5430
Niechce mi sie go przepisywac ale jest dobry bo na SFD go ukladalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
moze technika nie jest dobra?? Poprawnie cwiczenia wykonujesz??


Jak nei idzie to zrezygnuj i rob to co idzie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5430
Cwiczenia wykonuje dobrze zmienie ten trening no i zobaczymy dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Nie sadzilem ze na kogos to moze nie dzialac... ja przy stalej suplementacji kretka rosne elegancko - ostatnio slysze ciagle teksty od znajomych ze cos wdup**m Juz robie 2-gi tydzien drugiego HST i w sumie nic nie zmienilem poza dodaniem jedno cwiczonka na klate bo moze wycisne po tym cyklu wiecej w obwodzie HST rLz Pozdr.

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
sorki ze sie wcinam ale mam pytanie- czy mozna polaczyć HST z treningien na siłę, znalazłem trening michaiła na klatę i tak sie zastanawiałem czy to jest do pogodzenia?

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5136
No ja wiem, że z tego się bardziej może zrobić kącik poprawnej polszczyzny, ale pomimo wszystko musze stanąć w obronie coponiektórych!! A zatem od około sześciu miesięcy w świetle słownika ortograficznego chociażby dr. Bąka forma &#8222;doszłem&#8221; jest równie poprawna jak forma &#8222;doszedłem&#8221; podobnie zresztą jak jest to w przypadku formy wyrazu &#8222;poszłem&#8221; i &#8222;poszedłem&#8221;!!!
Zdaje sobie sprawę, iż większości polonistom włos się jeży na głowie na myśl o takim rozwiązaniu, ale cóż poradzić i tak większość decyzji w tym p.o.k.u.r.w.i.o.n.y.m kraju zapada bez naszej wiedzy i to nie tylko na szczeblach tak błahych jak w danej chwili gramatyka!!
No to Chiba tyle w kwestie poprawności treningu się nie zapuszczam!!

Eldo!!!

PS. Balcerowicz musi odejść!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o efekty przy HST 15-16latków

Następny temat

Spróbować zawsze można...nic cie to nie kosztuje...

WHEY premium