SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobijać biceps po plecach czy nie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 381
Mój staż treningowy na siłowni wynosi jakieś 5 lat ( zawsze chodziłem na siłownie w trakcie wakacji, a podczas sezonu, kiedy grałem w siatkówkę miałem 2x w tygodniu) Mój plan wygląda następująco:
Poniedziałek: plecy, brzuch
Wtorek/Środa: klata, barki
Piątek: biceps, triceps

Pytanie odnosi się do tego czy w poniedziałek, gdzie zrobiłem plecy (4ćwiczenia po 4 serie) mogę dobić biceps powiedzmy 5serii? Robię masę ale muszę podgonić trochę ten bicek. W piątek robię po 3 ćwiczenia po 4 serie na biceps i triceps i na razie wszystko się regenerowało.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Z tego co wiem obowiązuje zakaz umieszczania linków z allegro... zanim powyższe usune to odpowiem zapytaniem... czy naprawdę chcesz to kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1267
jeśli nie jesteś zawodowcem to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nigdy nie będziesz zaawansowany, a wiesz dlaczego?
Bo nie ćwiczysz nóg, połowy naszego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 53 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6042
Po jakiego grzyba dwa razy w tygodniu biceps, jak wyżej nogi dołącz do programu treningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 381
nie robie teraz nóg bo podczas sezonu mam wiekszy nacisk wlasnie na nie a teraz chce dysproporcje wyrównać (te 2x w tyg+ stacje wytrzymałościowe na treningu na hali przez kazdym treningiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Spokojnie mozesz dobic bicek po plecach z jakies 2 cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
jw dobij bicka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
HardcorowyKowal
jeśli nie jesteś zawodowcem to tak


To zawodowcy nie mogą łączyć pleców z bicepsami? Ciekawe teorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
skra91
nie robie teraz nóg bo podczas sezonu mam wiekszy nacisk wlasnie na nie a teraz chce dysproporcje wyrównać (te 2x w tyg+ stacje wytrzymałościowe na treningu na hali przez kazdym treningiem)


Trening siłowy a wytrzymałościowe to dwie odmienne kwestie- nikt nie każe Ci trenować nog zawsze z jednakowa intensywnością lecz należałoby je trenować stale...

Biceps zaś jest takim mieniem, że można go bez obaw troszkę przycisnąć- tylko pytanie czy częściej będzie akurat oznaczać lepiej, choć można i tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Dodałbym tylko, że w takim sporcie jak siatkówka, gdzie mocno eksploatuje się kolana nogi powinny być ćwiczone konsekwentnie a dodatkowo spory nacisk powinno się kłaść na rozwój głowy przyśrodkowej m. czworogłowego, który stabilizuje kolano.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3228
ankiety nie dałeś. zależy jak wygląda dieta i trening pleców, czy zdąży się mięsień naprawić. przy plecach biceps zazwyczaj pracuje, tak jak pisałem, zależy od treningu, u mnie np łapa puchnie. jeśli czujesz, że pobudziłeś bicka, to nie katowałbym go już, zawsze coś, a w piątek na maxa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie najszersze grzbietu (dolna część) i CORE

Następny temat

Podwieszony temat na rzeźbe pytanie

WHEY premium