SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
wiem, wiem już zamawiam strój płetwonurka czytaj kąpielowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
czastka
wiem, wiem już zamawiam strój płetwonurka czytaj kąpielowy


nie żebym wątpiła w siłe treningów i diety , ale wole sobie nie robic nadziei, galareta chyba szybko ze mnie nie zlezie chociaż bardzo chciałabym się miło rozczarować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
czastka
czastka
wiem, wiem już zamawiam strój płetwonurka czytaj kąpielowy


nie żebym wątpiła w siłe treningów i diety , ale wole sobie nie robic nadziei, galareta chyba szybko ze mnie nie zlezie chociaż bardzo chciałabym się miło rozczarować


sie spamuje ale to przez otwierające się co chwile drzwi , taki stres i to jeszcze do 67 roku jak żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
czastka
oki SZEFOWA choć troszkę szkoda mi tych węgli


Czastka dla pocieszenia-ja dziś dostałam "w nagrodę" od Marty nową dietę-najbliższe dwa tygodnie węgle = 0!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Kobieto nie strasz mnie !!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
hello
wrzucam weekendowe miski, treningu nie było , weekend był poza domem i jadłam na "oko", wrzuciłam do dziennika i widać że przesadziłam z tłuszczami







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tłuszcz jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
czyli nie mam co się martwić yupiiiiiii
Mam wrażenie że mam mniejszy brzuch w sensie zapadnięty a to co zostało to skóra z tłuszczem ale mniejszym nie wygląda to fajnie ale od dziś zamierzam to to smarować , masować i uszczypywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie martwić sie jednorazowym wyskokiem Ale na przyszłość się pilnować.

Smaruj i masuj, przy wolnym chudnięciu to się powinno się stopniowo pokurczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Będę się pilnować na razie weekendy zapowiadają się spokojnie, prawie domowo. No tylko w piątek jedziemy do Bielska ( muszę się pochwalić) na koncert BEHEMOTHA juz przebieram nogamiPiwa nie będzie, teraz wszystko przezywam strasznie trzeźwo w sumie to mi pasuje więcej kasy na mięsiwo zostaje w portfelu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium