SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Moim zdaniem coś cm spadło mu z brzuchola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
znaczy nie mam żadnego fałdomierza ani innych takich narzędzi ale teraz złapałem miarkę i pokazała 93 ale teraz jestem najedzony... Myślę że jeśli spadło to niewiele, może z 1 cm...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
to mimo wszystko zastanów się czy to nie jest fajnie jak waga lekko poszła a z brzucha spadło. Zobaczy gdyby tak utrzymać przez 6 miechów. Wyobrażasz sobie zmniejszać minimalnie fat i zyskiwać 1kg miesięcznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Powiem ci że to było by wręcz zayebiste rozwiązanie, jednoczesne przybieranie mięcha i gubienie chociaż małej liczby fatu
Jutro zbadam wagę i wymiar w pasie na czczo

W tym roku będziemy jeszcze startować z jakimś cyklem?

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-30 21:55:30

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jeśli przybrałeś 1 góra 2 kg - to to jest górny dobry pułap, którego nie powinno się raczej przekraczać (pomijam kwestię zabawy glikogenem, stosowanie kreatyny etc), jeśli przy tym z pasa zleciał 1cm to ok - nie każdemu udaje się redukcja pasa z przyrostem masy. Biorąc pod uwagę fakt Twoje problemy z techniką, dietą i przede wszystkim opory psychiczne to i tak nieźle.

Swoją drogą pamięta: pomiary obwodów i masy ciała robisz na czczo rano po porannej toalecie - zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Heh, też mi się rzuciło w oczy że napisałeś tak od niechcenia te 1 - 2 kg, ale uwierz że wiele osób w tym ja dałbym wiele żeby przybierać co miesiąc po 1kg dobrej jakości mięsa;)

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzisiejszy pomiar z rana, waga pokazała 92 kg i w pasie 92 cm

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Cykl kreatynowy będzie ale jako prezent po dobrze przepracowanym styczniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Rozpiska z wczoraj i filmik z wczorajszego treningu:








Wczoraj też dołożyłem po kilka kg do każdego ćwiczenia

Przysiad: 40/45/50/50/50
Martwy: 60/65/75/75/75
W przód: 11 kg hantla
Na boki: 9 kg hantla
Tył: 5,5 kg hantla



Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-12-01 17:34:03

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
Chłopaki, taka szansa trafia się jak wygrana na loterii. Nie zmarnujcie szansy, a ja mam nadzieję że w lipcu zobaczę tu koksów :D :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium