SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L) skeni / REDUKCJA / trening ciała i samodyscypliny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53368

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Hi skeni, powracam do tych enzymo to ja teraz w polandzie kupilm enzymy o nazwie Lipancrea, sklad maja podobny do tych co ja uzywam ;),kupilam je bo swoich zapomnialam wiec jak wyproboje to dam ci znac , a tak pozatym to bylo kiepsko z wyborem, dawali mi tylko jakies tabletki na wzdecia musialam im dokladnie tlumaczyc o co mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
witaj droga Lalus

dzięki , ze pamiętasz też o mnie
ja od 2 dni też jestem na enzymach-"enzyvit" w aptece kupiony, troszke lepiej jest, ale nie zaraz idealnie-wiadomo-ciekawa jestem jak sprawdzi się ten Twój preparat


dzisiejszy terning:(Lalus prosze się nie śmiać)

założenie 4 serie, 8 powt.

MC 41/45/48x5x5-mały ale progres

DRĄŻEK GÓRA 30/30/30/35x3

SZTANGA SKOS 23/23/25/25x5

UGINANIE NÓG 55/55/60/60x7

SUWNICA NOGI 45/50/55/55 MAŁY PROGRES


a teraz dietka z wpadkami-czego nie ukrywam

130 owsiane
300ml mleko
2 jajka

400g wątróbka
20g oliwa
50g makaron
warzywa gotowane

i teraz:
30g orzechy włoskie
200g orzechy arachidowe
80g pistacje

TŁUSTY DZIEŃ NA maxa-przepyszne były te orzechy-i co zauważłam, dłużej mnie po nich sytość trzymała

w pn potreningowo wpadło mi dodatkowo 100g owsianki, dlatego też jutro odejmuję sobie z jadłospisu 100g węgli, zeby to wyrównać-i być w tej kwestii na czysto-a z tłuszczem dzisiejszym-nie wiem ile to klac wyszło-strach liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
A pamietam bo wiem jakie to uciazliwe,masakara!ja od razu duza roznice przy moich poczulam.
Ja smiac no co ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
skeni ty trzymaj sie zasad jednej diety nie odejmuj raz a raz nei dodawaj
Chcesz wiecej tluszczu w diecie to po prostu raz odejmij wegle dodaj w to miejsce tluszcz i tyle, najlepiej 25g ww zamienic na 10g tluszczu

Wesolych Swiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
orzechy na oko 2000 kcal

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
Wrong-doceniam Twoją pomocność
prawda bywa bolesna

Wiem, ze trochę skaczę z tą dietą....został mi jeszcze tydzień mam nadzieję bardziej ustalonego rozgardiaszu, i wracam w sztywne ramy B/T/W! - tak naprawdę jest wygodniej, bo jak człowiek wie ,ze moze sobie na coś wiecej pozwolić-to pózniej wymyślam, cuduje....

Wczoraj orzechowo-dziś makrelka-chyba będę chciała po resecie zacząć z wyższym poziomem tłuszczu w diecie, jestem ciekawa jak org. by zareagował, węgle mogę mieć niskie-już mi to oboletnie, jak i tak skoro teraz jem ich sporo nie wpływa to na uczucie sytości

dzisiejsza miska:


150g owsiane
300ml mleko

200g twaróg chudy
300g makrelka wędzona

dużo gotowanych warzywek: w tym tej strączki:fasola i groszek

dziś dzień NT, jutro ost. trening starego cyklu, i tydz. zalecanej przerwy-chyba oszaleje bez treningu!!!
po za miastem-jakies aeroby będę pewnie wyczyniać



Zmieniony przez - skeni w dniu 2010-12-22 19:19:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Zajmuje sie matematyka 10h dziennie, to nawyk

you welcome

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
oooo to w takim razie i tak mam szczęście, ze nie ujęłąś tego w jeszcze bardziej lapidarne stwierdzenie faktu,
coś w stylu

2000 kcal nieskompensowanej nadwyżki energii, z dopiskiem-w przyrodzie nic nie ginie!!!!-pamiętaj gdy nastepnym razem nie będziesz chciała patrzeć na liczby!!!



Zmieniony przez - skeni w dniu 2010-12-22 19:42:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Powiem od siebie, że w pewnym momencie nie da się poradzić sobie na redukcji z uczuciem głodu Byłam na Low Carb i bardzo niskich węgli i dużej ilości tłuszczu, dopychałam się michami zielonych warzyw. Najgorsze uczucie - głód chwilę po zjedzeniu kolejnych 2 ogórków
Ważne są odstępy między posiłkami, czas jedzenia, warzywa do tych posiłków. Zdecydowanie picie dużej ilości wody.

I nawet jestem ciekawa jak funkcjonują ludzie na dietach 1000kcal

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ciesz sie, ze nie calkowalam tych orzechow

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie planu.

Następny temat

FBW pomoc

WHEY premium