SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Co brac na mase,sile i rzezbe ?????????

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 705

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 45
Witam mam pytanie mam 22lata waze 73kg w listopadzie wazylem 61kg przy wzroscie 179 cm zacząłem stosować odżywkę węglowodanowow-białkową o zawartości białka 30% i do tego kreatyne Creapure co jeszcze mogę do tego dodać żeby nabrać większej masy mięśniowej nie tłuszczowej i żeby było silne działanie . I jaki najlepiej trening zastosować doradźcie mi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 27060 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 75960
może dietę? może najpierw dieta+ trening a potem suple? Btw. świetna sprawa, że kupujesz suple nie wiedząc do czego służą...
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Trenować trenuje nie przytyłem z 61kg do 73kg tłuszczem chce większych efektów i co do tych suplementów mogę dołożyć jakie odżywki
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3352
Najpierw wywal suple i odżywki i zacznij od ułożenia diety. Najpierw się szuka informacji, a potem kupuje różne specyfiki
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 682
Dieta, dieta, dieta i tyle w temacie, suple mają Ci służyć jako dopięcie diety, a nie jej podstawa. Ale jak chcesz robić masę i gainer + kreatyna nie urywa dupy to może dorzuć do tego jakieś witaminy (moze masz ich niedobór) + BCAA (leucyna jako król suplementacji)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 791 Napisanych postów 37468 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 216745
zacznijmy od podstaw czyli odzywiania , rozpisz tu swoje odzywianie a zobaczymy co da sie z tym zrobić bo na samych suplach wymarzonego celu nie osiagniesz

http://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19444
Ta kreatyna to był bardzo duży błąd... szkoda, że wcześniej nie napisałeś i nie zajrzałeś na forum, kiedy zaczynałeś przygodę z ciężarami. Ale wszystko da się naprawić! Powtórzę jednak kolegów wyżej, dieta jest najważniejsza.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czy taki przykład jest dobry
??

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19444
Ehm? 179 cm wzrostu, 73 wagi i zapotrzebowanie kaloryczne na masę to 2400 kcal? Twoje 'zerowe' zapotrzebowanie to +-3000 kcal, dlatego zacznij jeść minimum te 3300 kcal na start. I to co tutaj pokazałeś, to nie jest żadna zbilansowana dieta. Połowa z tej michy to proszek, który nie zastąpi Ci zbilansowanego posiłku. Zajrzyj do dzienników juniorów do osób, które robią masę - i jak wyglądają przykładowe posiłki (np. chociażby wejdź w link w mojej sygnaturze i zobacz ostatnie strony).

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14021
Całe białko z prochu a diety nie ma i Ty się dziwisz, że efekty marne. Policz to wszystko jeszcze raz ale bez prochu to zobaczysz, że nic nie jesz.

Zmieniony przez - dawid.p w dniu 2014-02-10 22:29:28
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3944
Te resztki odżywek co Ci zostały to włóż do szafy i nie otwieraj przez najbliższe parenascie tygodni...jak nie kilkanaście miesięcy. Układaj diete. Tyle w temacie.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań

Następny temat

Pare pytan dla początkującego 1 miesiąc.