SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST STANOFUSION by ProSatan

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Mam pytanie jeżeli chodzi o dietę. Powiedz mi jakie mięso oprócz fileta z kurczaka jeszcze jesz? I te rybki to w jakiej postaci kupujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Środa 29.06 (jedenasty dzień treningowy na cyklu)

Witam. Wpiska bardzo opóźniona, a to spowodowane jest moją przeprowadzką. Na okres wakacji zmieniam miejsce zamieszkania na moje "rodzinne miasto", razem z tym oczywiście wiąże się zmiana siłowni.

Wracając do konkretów. W środę wykonałem trening piątkowy, tzn klatka i ramiona. Postanowiłem dokonać tej zmiany, ponieważ na piątek ustawiłem sobie basen i uznałem to za trening zamienny dla nóg. Jest to mój "lekki" tydzień, więc mogłem sobie na to pozowlić.


Muszę przeprosić za taką skormną wpiskę i to jeszcze z opóźnieniem, ale poprostu miałem teraz mniej czasu. Na tyle mniej, że przez czwartek i dzisiajszy dzień (piątek) miałem straszne zagmatwanie w diecie i dużo zamiennych nie do końca optymalnych posiłków.


Dieta

W środę żarcie weszło w porządku.

Jadłem:
I Owsianka ok. 130g, średni banan, odżywka białkowa ok.35g
II Jajecznica z 6 jajek (4całe, 2białka) z cebulą i papryką, micha ryżu brązowego 120g
III Makaron durum 140g, sos - wieprzowina mielona ok.150g, pomidory, czosnek, oliwa z oliwek
IV Makaron brązowy 120g, pierś z kurczaka 120g, ogórek
V Ryż biały 100g, kasza jęczmienna 50g, pierś z kurczaka 120g, buraczki, słonecznik i orzechy
VI Ser biały 150g, migdały







Makaron brązowy, pierś z kury, ogórek






Posiłek potreningowy:






Tutaj wygląda na ładny sajgon hehe




Suplementacja:
Po przebudzeniu: ok.35g Anabolic Protein do posiłku, tabs Omega, tabs A-Z Vitamin
Przed treningiem: porcja STANOFUZION 30g (2 miarki)
Po treningu: 70g gainera, 2 tabs tauryna
Przed snem
: ZMA, tabs A-Z vitamin





Trening

Dzień 2 zamieniony z dniem 3cim - Klatka, Tricepsy, Bicepsy, Brzuch, Łydki

Jak widać full serwis. Trochę zeszło z treningiem. Operował na średnich obciążeniach po 12 pow.


1. Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4x12 - 60kg
2. Przenoszenie sztangielki 3x12 - 21kg
3. Wyciskanie sztangielek na skosie w górę 3x12 - wykonywałem ze sztangielkami 18kg lub 21kg
4. Rozpiętki na skosie w górę 3x12

5. Wyciskanie francuskie sztangą 3x12
6. Odwrócone pompki 3x15 - bez obciążenia

7. Uginanie ze sztangą łamaną 3x12
8. Młotki sztangielkami 3x12 przy tym Ćwiczeniu miałem mega pompe na ramionach! Taką, że aż ogranicała mi ruch

9. Allachy 4x12

10. Wspięcia w staniu 5x20-30 w bramie



Niestety nie mam żądnych filmów, czy zdjęc. Musicie mi uwierzyć na słowo, że pompa była rozrywająca.



Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji. Wpiska piątkowa wpadnie w sobote wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jasne, że masa poszła. Jestem zadowolony. Liczby pojawią się po tym tygodniu w podsumowaniu:)

Ryby kupuję w postaci filetów.
Nie da się ukryć, że kurczaka jem codziennie, tak samo filety z ryb. Oprócz tego czasem wcinam wieprzowinę głównie mielonkę, czasem schab, pierś z indyka, co 2-3 dni tuńczyka z puchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tak czasami jest ze "grafik" napiety i nie wiadomo w co ręce włozyc

micha dobra

STANOFUZION->stanofuSion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Oj Marian musiałeś wyłapać błąd;d Sorka, rzeczywiście pomyłka. Wzięła się z tego, że robiłem taki błąd na początku relacji, a szkielet wpiski był z nich skopiowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Nie zarzucisz mi przynajmniej że dokładnie nie sledze wpisek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Piątek 01.07 (dwunasty dzień treningowy na cyklu)


Witam. Wpiska za piątek pojawia się dopiero dzisiaj.
Jak już wspomniałem we wcześniejszej wpisce, przestawiłem dni treningowe. W piątek w ramach treningu byłem na basenie.


Dieta
Będąc u dziewczny wcinałem schabowego dwa razy. Ogólnie nie utrzymałem ani godzin posiłków, ani właściwych odstępów między nimi. Jeszcze mam mały bałagan z "grafikiem" w nowym miejscu i dopiero gdzieś od następnego tygodnia wszystko uporządkuję.


Jadłem tak:
I Owsianka ok. 100g na wodzie, banan, rodzynki, odżywka białkowa 20g, 2 białka jajek
II Schabowy, ziemniaki, pomidory, ogórek
III j/w
IV Kasza gryczana 120g, pierś z kurczaka 130g, kalafior
V Łosoś ok. 170g, ryż biały 150g
VI - makrela wędzona 150g




Mój II i III posiłek:
Schabowe, ziemniaki, pomidory, ogórek








Mój V posiłek:
Łosoś pieczony ok. 150g, ryż biały 150g





Pozwoliłem sobie na pieczonego łososia (dzwonki), wyszedł bardzo dobry.





Suplementacja standard:
Po przebudzeniu: 20g Anabolic Protein do posiłku, 2 kaps. multiwitamin, 2 kaps. tranu
Przed basenem: porcja STANOFUSION 30g (2 miarki)
Po baseinie: Gainer 75g, 2g tauryna
Przed snem: 3kaps. ZMA, 2 kaps. tranu


Akurat niektóre suple już mi się kończą, dobrze zgrało się to z końcem cyklu.





Trening
Basen, jako trening zastępczy dla nóg.

Dawno nie pływałem, może nawet z pół roku, na szczęście przepłynięcie 50m od razu nie stanowiło jakiego większego problemu.

Po 12 długościach kraul/żabka czułem się już zmęczony, dobiłem jeszcze 3 długości na grzbiecie.

Takie pływanko zajęło mi jakieś 30-40min. Od 6-stej długości musiałem mieć spore przerwy.

Wynik z basen nie jest zbyt zadawalający, gdyż wcześniej w czasie do 40 min byłem w stanie zrobić koło 40 basenów. Być może przez okres wakacji, jeśli to będzie możliwe będę czasem chodził na basen.





W ten sposób dotarliśmy do końca mojego miesięcznego cyklu. Z podsumowaniem jeszcze się wstrzymam. Od następnego tygodnia zaczynam kolejny miesięczny cykl, który muszę jeszcze dokładniej przemyśleć i rozpisać.


Przed podsumowaniem nakręcę jeszcze film o STANOFUSION dotyczący jego rozpuszczalności itp. oraz moich osobistych odczuć na jego temat.



Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.


Zmieniony przez - ProSatan w dniu 2011-07-03 10:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to daj jakies mini podsumowanie bo jak skonczyłem mały cykl.

takiego schabowego pieczonego by zjadł z ziemniakami, ale teraz juz ni H*j, wczoraj pozwoliłem sobie na odstęstwo wiec teraz co najmniej tydzien bez czita
zawsze jak cos nieplanowego zjem co sie rzadko zdarza mam wyrzuty sumienia, nie wiem czy tak prawie wszyscy maja, czy mi sie tylko ta yebie

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ni czasami trzeba zjesc taki obiad jak tutaj pokazales schab .... tez tak przy niedzieli robie dosc czesto oczywiscie na masie...
ale chyba nie powinienes zastepowac treningu nog basenem (bardziej areobowy)...
fajnie jednak jakbys zrobil podsumowanie po zakonczeniu testu na stanofusion bo glownie o ten suplement chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5811
zaraz pojawi się filmik

Zmieniony przez - kiaudia w dniu 2011-07-07 15:42:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST STANOFUSION by MARIAN 17

Następny temat

XIN1313 - STONOFUSION TEST

WHEY premium