SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple - rekomendowane przez/dla Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
dnotknow, to zależy od Twoich odczuć, np. jak czujesz, ze się nie wysypiasz czy jesteś zmęczona to bierz ZMA jak nie, to po co wydawać kasę i faszerować się proszkami tak samo z innymi suplami jeżeli czujesz, ze organizm potrzebuje wspomagania to można brać jak nie to nie

Jedynie omega, tran i whey jest dla mnie takim 100% pewniakiem w suplach reszta w zależności od potrzeb

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-08-26 10:25:11

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Witam :) to mój pierwszy post na forum, więc prosze o wyrozumiałość :)
Mam 17 lat w marcu bedzie 18, wzrost 171 waga 70 :/, i wieeelki brzuch. Przez 2 lata trenowalam siatkówke. wiem że mam mięsnie na brzuchu, są wzmocione mięsnie brzucha (do tego robilam jeszcze inywidualne cwieczenia na brzuch), ale są one schowane pod duża warstwą tłuszczu. Strasznie to niefajnie wygląda jak takie fałdki tłuszczu zwisaja :/ Próbowałam robić 6 weidera i bieganie, ale to nic nie pomoglo stracilam na wadze ale brzuch pozostal. Ostatnio przeczytalam o takim suplemencie MAN SCORCH
Proszę doświadczonych i obytych w tym temacie o jakąś pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
sama dieta czysta i bez syfu oraz trening siłowy by wystarczył, gdy dieta kuleje, nie ma sensu kasy wydawać
Jak potrzebujesz pomocy, załóż post z wypełnioną ankietą, zrzutem z dziennika posiłków oraz zdjęciami całej sylwetki i zapoznaj się z artykułami w regulaminie
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
a jaki cel masz obecnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bull , pytanie do mnie?
bo jesli tak, to u mnie glownie celem bedzie teraz chyba masa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Tak do Pani , bcaa i zma poprawiają regeneracje ale jak dieta dograna na perfecto i bilans lekko na plus to nie ma konieczności acz warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Zma wystarczy poł porcji przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle, ze przy ZMA jest napisane: "Należy unikać stosowania równocześnie innych preparatów witaminowych oraz suplementów zawierających wapń, ponieważ wapń utrudnia przyswajanie cynku przez organizm" a MultiPack ma 800mg wapnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jedz witaminy do śniadania a zma przed snem a druga sprawa, że multiwitaminy z minerałami zazwyczaj zazwyczaj mają w składzie te same związki co kompleks zma, tylko w mniej sensownej ilości. Jak co to dam jeszcze link Tadziowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
MultiPack treca ma 800mg węglanu wapnia, czyli około 80 - 100mg jonów wapnia (a te nas interesują) - tak więc wcale nie tak wiele. Poza tym aż tak bardzo bym się tym wpływem nie przejmował.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda dla Mala_Mi za udana redukcje/

Następny temat

brak talii błagam o pomoc !!! prosze o szybka odpowiedz !!!!

WHEY premium