SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple - rekomendowane przez/dla Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to może i ja się wypowiem, wymyśliłam sobie kaloryferek i całą resztę, a więc trochę masy, i zejście z tłuszczykiem do 14%, zaczynając 6 tygodni temu miałam nieco ponad 20%, obecnie 18,9%, mój zapał szybko mija, więc postanowiłam się wspomóc dla szybszego efektu, ćwiczę siłowo 6x w tygodniu, po 2x w tyg każdą partię mięśni, nie ćwiczyłam żadnych aerobów, bo jakoś nie mogłam się zmusić, poradziłam się chłopaków na siłce co by tu można pokombinować, i teraz mam aminokwasy przed i po treningu, białko na po treningu, i osobne białko na noc, oraz przed treningiem Firestarter, dopiero zaczęłam więc jeszcze nic nie wiem na temat efektów, będzie to suplementacja krótkoterminowa, myślę że w 2 miesiące osiągnę cel, a wtedy odstawię wspomaganie, bo z utrzymaniem efektu nie będzie najmniejszego problemu (nie mam skłonności do tycia, zawsze miałam 14-15% tłuszczyku, a zapuściłam się na fastfoodach do całych 21% :P )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
14% tłuszczu u kobiety to forma startowa do zawodów - możesz tutaj porównać. Chyba, że mówisz o 14% i sylwetce a'la modelka-wieszak. Zazwyczaj poniżej 18-20% występują problemy z cyklem.



I na jakiej podstawie oceniasz swój % tkanki tłuszczowej w zaokrągleniu do 0,1%?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
procenty mierzę na profesjonalnej wadze (nie domowej za 100 zł), na załączonej fotce było równo 14%, nie byłam ani wieszakiem ani kulturystką, fakt, jestem trochę starsza, więc może 16% będzie ideałem, to się okaże jak już zejdę niżej, na którym etapie się zatrzymać, chcę uwidocznić ładnie wszystkie mięśnie, a jak na razie to nie bardzo je widać, mimo że są ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Profesjonalnej wadze Tanita?
A mając 14% tłuszczu krata na brzuchu, prążki na barkach, czwórki na udach i niemal całkowitym zaniku biustu. Jesteś chuda i tyle mając 14% będziesz wyglądała jak kościotrup - taki bf wygląda dobrze jak ma się sporo mięśnia.
Ale to nie temat na takie dyskusje więc jeżeli nie masz pytań bądź odpowiedzi na wcześniejsze pytania o suplementy to proszę skończyć spam w tym temacie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypowiedziałam się na temat supli, ale ktoś raczył się przyczepić że 14% to za mało, ja uważam że to dla mnie w sam raz, zwłaszcza, że jak pisałam w pierwszej wiadomości, zbudowałam sporo mięśni do tego, zamieszczona fotka sprzed kilku lat, wtedy nie ćwiczyłam na masę to nie miałam mięśni, no ale mniejsza z tym, bo faktycznie robi się spam, o suplach 3 piętra wyżej czytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poza tym mam pytanie - dlaczego wskakują na mnie osoby które deklarują za cel 11% i 14% tł.? o wiele lepiej rozmawia się na forum dla facetów, oni są normalni, więcej na forum dla pań wypowiadać się nie będę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nikt na ciebei nie wyskakuje tylko koryguje pomyłkę, nie ma "profesjonalnego" sprzetu mierzącego BF poprzez pomiar impedancji ciała.
Profesjonalnie poziom tkanki tłuszczowej mierzy sie w wodzie lub skanem ciała, a kaliper ma o wiele lepsza dokładnośc niż urządzenia mierzące impedancję z racji mozliwości znajdujące zastosowanie w szpitalach do pomiaru czy pacjen nie jest nadmiernie odwodniony.

Możesz sobie mieć cele na poziomie zawodowych fitnessek nam to nie przeszkadza, ale chcemy ciebei wyprowadzić z błędu, ładne ciało o niskim BF to dla kobiety 20-18% i tyle masz na zdjęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę że wszyscy tutaj używają tego typu wag do pomiarów i tym się sugerują, na zdjęciu miałam właśnie 14% (trenowałam karate 5x w tyg po 4 godz dziennie, i jadłam do popadnie, byłam wtedy chuda, choć równocześnie bardzo silna), obecnie mam niecałe 19% i z tego co widzę tkankę tłuszczową, może niewiele, ale nie bardzo widać mięśnie, a gdy siadam robi się wałek na brzuchu, nie chcę by się robił, i wiem że nie musi, stąd też obecny trening, i odpowiednie suplementy o których napisałam w pierwszej swojej wypowiedzi, zanim odbiegłyśmy od tematu skupiając się na moim celu i uświadamianiu mnie że 14% to za mało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Ja sie tego typu sprzetem nie sugeruje, nie mam sie nawet gdzie zmierzyc, ale zauwazylam, ze kobiety tutaj sa niemile, czepiaja sie wszystkiego... Tu sie z Mysia zgadzam i nie tylko ja... Mysia a pokaz aktualne zdjecie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57
Witajcie, ja mam straszny problem ze snem i tzw nocnym podjadaniem. Budzę się 2-3 razy w ciągu nocy i jestem strasznie glodna :( brałam tryptphan i mzb ale nie działają.. może ktoś podsunie coś innego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda dla Mala_Mi za udana redukcje/

Następny temat

brak talii błagam o pomoc !!! prosze o szybka odpowiedz !!!!

WHEY premium