SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple - rekomendowane przez/dla Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
A co mi szkodzi..zapytam. Zna ktoś jakiś dobry suplement na regenerację stawów? Chodzi o moją 83 letnią babcię. Wiem, wiem...wiek taki, że musi boleć, starzeć się itp., ale może jednak coś by się znalazło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Czy mogłabym prosić o odpowiedź w sprawie argininy z poprzedniej strony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nam powiesz, w JAKIM CELU suplementujesz? Bo różnica pomędzy zastosowaniem HGH Night i SAW jest delikatnie mówiąc... Duża.

huda, nie ma czegoś takiego Jedyne, co działać może to Boswellia serrata. Plus o-3.
Jeśli podłoże bólu to RZS rozważyłabym dodatkową suplementację wit. D. Być może sam tran będzie wystarczający.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Głównie chodzi mi o Hgh Night ponieważ stosuję go codziennie i nie wiem jaki to może nieść ze sobą wpływ na mój organizm. Saw - to epizody niejako powiązane z bezsennością, czasem po prostu potrzebuje pobudzenia przed treningiem.

dodam, ze chodzi o crossfit, przed siłowym nie biorę nigdy saw

Zmieniony przez - atraMento w dniu 2014-01-08 11:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Dzięki Marta, spróbujemy. Już żeśmy wszystko przerabiały - maść z marychą, maść z jadem żmiji, artresany, etc. Wszystko działało, ale bardziej chyba jak placebo, bo po pewnym czasie babcia meldowała ponowne dolegliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
[hi tec whey]co myślicie o tym? kupilam, moim celem jest redukcja tłuszczu i wzmocnienie, uwidocznienie mięśni, mniej w obwodzie. Wysiłek fizyczny 6 razy w tyg po 2-3h, dieta zdrowa, 5 posiłków, staram sie dobic do 2000kcal.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-01-10 22:27:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są lepsze Sonia białka od tego. Tylko troszkę droższe, ile możesz wydać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jak już kupiłaś, to nasza opinia nie ma większego znaczenia Link kasuję.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie poki co już mam to, najwyżej za miesiąc zmienię. Stosować normalnie, tak jak jest podane na opakowaniu? Czyli 4 razy w dni treningowe i 3 razy w nietreningowe. Chodzi mi o to, czy obwody się zmniejsza a nie zwiększa. Jeśli chodzi o zapotrzebowanie na białko nie przekrocze go, bo wciąż spozywam go za malo

Zmieniony przez - sonia.czajewicz w dniu 2014-01-11 08:29:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sonia.czajewicz
No właśnie poki co już mam to, najwyżej za miesiąc zmienię. Stosować normalnie, tak jak jest podane na opakowaniu? Czyli 4 razy w dni treningowe i 3 razy w nietreningowe. Chodzi mi o to, czy obwody się zmniejsza a nie zwiększa. Jeśli chodzi o zapotrzebowanie na białko nie przekrocze go, bo wciąż spozywam go za malo

Zmieniony przez - sonia.czajewicz w dniu 2014-01-11 08:29:58


Jeśli nie przekroczysz swojego zapotrzebowania to mięśnie nie urosną. Dziwię się, że kobieta musi kupować białko. Przecież Twoje zapotrzebowanie na ten makroskładnik jest tak niski, że możesz to z diety pokryć. 4 porcje białka? To ile ty białka dziennie spożywasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda dla Mala_Mi za udana redukcje/

Następny temat

brak talii błagam o pomoc !!! prosze o szybka odpowiedz !!!!

WHEY premium